Personalizowana gromnica na chrzest święty z imieniem dziecka i datą
search
  • Personalizowana gromnica na chrzest święty z imieniem dziecka i datą
  • Gromnica z imieniem dziecka i datą chrztu ze ślubem

GROMNICA ŚWIECA na Chrzest Święty BOHO

39,98 zł
Brutto

Gromnica chrzcielna z personalizowaną etykietką z kolekcji Boho. Na świecy znajdzie się symboliczny napis z imieniem dziecka i datą uroczystości. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Stylowa gromnica chrzcielna z personalizowaną etykietką z kolekcji Boho to wspaniałe rozwiązanie dla każdego dziecka. Świeca stanowi obowiązkowy element całej ceremonii, a jednocześnie powinna towarzyszyć mu przez całe życie, dlatego warto zadbać o odpowiedni wybór. Ta propozycja urzeka oryginalnym charakterem i eleganckim wyglądem.
Gromnica na Chrzest Święty dla dziecka. Świeca ma odcień kremowej bieli. Na dole znajduje się ozdobna opaska w kolorze złotym, chroniąca przed woskiem. Na świecy umieściliśmy etykietkę z napisem „Chrzest Święty” oraz imieniem dziecka i datą uroczystości. Nieco wyżej znajduje się urocza grafika przedstawiająca dziecięcą kołyskę. Całość prezentuje się atrakcyjnie, ale jednocześnie bardzo uroczyście i jest dopasowana do charakteru wydarzenia.
Świeca chrzcielna to tak naprawdę coś, co powinno towarzyszyć dziecku także w przyszłości, podczas przyjmowania kolejnych sakramentów. Ma symboliczny wymiar i nie może jej zabraknąć podczas Chrztu chłopca lub dziewczynki. Zadbaliśmy jednak o to, by był to przedmiot o niepowtarzalnym charakterze. Taki efekt zapewnia personalizowana etykietka, która stanowi osobisty akcent. Po tej ceremonii możesz ją zdjąć bez uszkadzania gromnicy i schować. Świeca natomiast z powodzeniem posłuży przy kolejnej okazji np. podczas Komunii Świętej.
Wymiary:
  • wysokość 40 cm,
  • średnica 3,2 cm.

Zobacz także