Szatka i świeca z okapnikiem na chrzest święty dziewczynki
search
  • Szatka i świeca z okapnikiem na chrzest święty dziewczynki

ZESTAW szatka i świeca + okapnik na Chrzest Święty dla dziewczynki

74,98 zł
Brutto

Personalizowana szatka z różowymi kwiatkami i geometryczną ramką wokół personalizacji. W zestawie znajduje się również gromnica chrzcielna z personalizacją, której styl jest spójny z motywem na szatce. Na świecy dodatkowo znajduje się materiałowy, ozdobny okapnik. Różowo kolorystyka doskonale pasuje na chrzest dziewczynki.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ten zestaw to komplet przeznaczony do Chrztu Świętego dla dziewczynki. Składa się z eleganckiej szatki, gromnicy oraz ozdobnego okapnika. Jest to symboliczny zestaw używany podczas przyjmowania sakramentu. Dodatkowo podkreśla znaczenie tego wyjątkowego dnia dla dziecka i rodziny. Zadbaliśmy o to, aby jego styl pasował nie tylko do okazji, ale i do samej dziewczynki.
Gotowy zestaw składający się z szatki, gromnicy i okapnika. Personalizowana szatka z imieniem dziewczynki oraz datą uroczystości jest jedyna w swoim rodzaju. Zdobią ją różowe kwiaty i geometryczna ramka wokół napisu, co nadaje jej subtelny, dziewczęcy wygląd. Styl gromnicy harmonizuje z motywem szatki, co tworzy spójną całość. Materiałowy okapnik dodaje uroku, a jego śnieżnobiały kolor koresponduje z okazją. Okapnik nie tylko zdobi, ale też chroni dłonie użytkownika przed skapującym woskiem. Jest osadzony na gumce, co ułatwia jego zakładanie i zdejmowanie.
Ten zestaw nie tylko podkreśli wyjątkowość ceremonii przyjęcia Chrztu Świętego, ale również stanie się pamiątką na lata. Jego spersonalizowany charakter i staranne wykonanie sprawią, że ceremonia nabierze wyjątkowego wyrazu. Zestaw jest chętnie kupowany zarówno przez samych rodziców, jak i rodziców chrzestnych. Stanowi niezbędne minimum potrzebne do przeprowadzenia uroczystości zgodnie z tradycją!

Wymiary:

  • szatka: 26 cm x 26 cm,
  • gromnica: wysokość 40 cm, średnica 3,2 cm,
  • okapnik: wysokość ok. 7 cm.

Zobacz także