Zaproszenia do wypisania łącznie z Twoją okazją
search
  • Zaproszenia do wypisania łącznie z Twoją okazją
  • Uniwersalne zaproszenie do wypisania, brak okazji, kwadratowe, z motywem roślinnym
  • Zaproszenie bez okazji, do samodzielnego wypełnienia, kwadrat + biała koperta, motyw eukaliptusa

ZAPROSZENIA uniwersalne na każdą okazję 10szt

24,98 zł
Brutto

Przepięknie zrobione zaproszenia, składane, w zestawie z białymi kopertami. Na okładce znajduje się piękny wzór z subtelną roślinnością oraz niczym pisane ręcznie słowo Zaproszenie. W środku zaproszeń znajdziecie fragmenty tekstu, który można dowolnie wypić, nawet uwzględniając w treści swoją wyjątkową okoliczność! Tekst jest elastyczny i uniwersalny, dzięki czemu stworzyć swobodnie swoją treść.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zaproszenia to niezbędny element każdej wyjątkowej okazji. Jeśli nie chcesz zamawiać dedykowanego zestawu, możesz wykorzystać tę uniwersalną propozycję do samodzielnego wypełnienia. Na pewno zrobisz w ten sposób doskonałe wrażenie na gościach, którzy poczują się wyróżnieni, otrzymując zaproszenie w tradycyjnej, papierowej postaci.
Zestaw zawiera 10 sztuk zaproszeń oraz 10 sztuk białych kopert w dopasowanym rozmiarze. To uniwersalne rozwiązanie, które pasuje do każdego wydarzenia. Piękny wzór z subtelnym motywem roślinnym na okładce, który dodaje elegancji i wdzięku. Wysokiej jakości papier oraz wydruk z tekstem „Zaproszenie” wypisanym ozdobną czcionką. Tekst wewnątrz zaproszeń jest uniwersalny, możesz dostosować go do dowolnej okoliczności, tworząc spersonalizowaną treść. Zaproszenia pasują do różnorodnych okazji także za sprawą wszechstronnej grafiki z liśćmi eukaliptusa.
Wybierając te zaproszenia, otrzymujesz nie tylko estetyczne, lecz i praktyczne rozwiązanie na każdą okoliczność. Ich wszechstronny charakter pozwala dopasować treść do własnych potrzeb, sprawiając, że są idealnym wyborem dla każdego i na dowolną uroczystość. Nie trać okazji na wyjątkowe zaproszenia! Zapewnij swoim wydarzeniom wyjątkowy wygląd i osobisty akcent. Wybierz zestaw zaproszeń, które pozwalają wykreować niezapomnianą atmosferę na każdą okoliczność!

Wymiary:

  • 14 cm x 14 cm.
Ważne:
  • do zaproszeń dołączamy koperty, które pasują do podanego wymiaru zaproszeń.

Zobacz także