Naklejki na piwo weselne z imionami pary młodej i datą ślubu
search
  • Naklejki na piwo weselne z imionami pary młodej i datą ślubu
  • Naklejki na butelki z piwem na wesele, z personalizacją

ETYKIETY na piwo weselne z imionami Pary Młodej KarmeLOVE

34,98 zł
Brutto
Naklejki na piwo z kolekcji KarmeLOVE, na których umieścimy imiona Pary Młodej oraz datę ślubu. Tak ozdobione butelki z piwem będą się rewelacyjnie prezwentować zarówno w drink barze na weselu, jak i bezpośrednio na stołach, przy których zasiądą goście.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Niezwykły detal, którym są te etykiety na piwo weselne z imionami pary młodej to doskonały sposób na to, by zrobić doskonałe wrażenie i stworzyć spójną aranżację. Mają przyjemny dla oka, minimalistyczny design i stonowaną kolorystykę. Pozwolą odmienić butelki z alkoholem w taki sposób, by wyglądały jak wyprodukowane specjalnie na Wasze wesele!

  • W zestawie znajduje się 10 sztuk etykiet z kolekcji KarmeLOVE. Motywem przewodnim jest tu ozdobna czcionka w odcieniu karmelowym. Nadruk obejmuje podziękowanie dla gości za ich obecność oraz personalizację z imionami nowożeńców i datą ślubu. Etykiety mają uniwersalny rozmiar. Są samoprzylepne i w łatwy sposób można umieścić je na oryginalnych naklejkach od producenta piwa.
  • Naklejki na piwo z kolekcji KarmeLOVE z imionami pary młodej to coś, co na pewno zwróci uwagę gości. Tak ozdobione butelki na pewno będą się rewelacyjnie prezentować zarówno w drink barze na weselu, jak i bezpośrednio na stołach, przy których zasiądą goście. Łatwość, z jaką możesz odmienić wygląd standardowych butelek z alkoholem, powoduje, że szkoda nie skorzystać z tej możliwości. W szybki i prosty sposób takie ozdoby mogą odmienić całą aranżację i wprawić gości w zachwyt. Koniecznie sprawdź też inne dekoracje na wesele dostępne w ofercie naszego sklepu!
Wymiary:
  • 10 cm x 10 cm
Ważne:
  • cena dotyczy 10 samoprzylepnych etykiet.

Zobacz także