PUDEŁKO drewniane Prośba o Błogosławieństwo dla rodziców Klasyczny Ślub
search
  • PUDEŁKO drewniane Prośba o Błogosławieństwo dla rodziców Klasyczny Ślub
  • PUDEŁKO drewniane Prośba o Błogosławieństwo dla rodziców Klasyczny Ślub

PUDEŁKO drewniane Prośba o Błogosławieństwo dla rodziców Klasyczny Ślub

39,98 zł
Brutto
Wyobraźcie sobie wzruszenie w oczach rodziców, kiedy podajecie im to pięknie wykonane drewniane pudełko z serdeczną prośbą o błogosławieństwo. Nie jest tajemnicą, że ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu, ale także moment, w którym każda para pragnie poczuć wsparcie i miłość najbliższych.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wyobraźcie sobie wzruszenie w oczach rodziców, kiedy podajecie im to pięknie wykonane drewniane pudełko z serdeczną prośbą o błogosławieństwo. Nie jest tajemnicą, że ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu, ale także moment, w którym każda para pragnie poczuć wsparcie i miłość najbliższych.

  • Pudełko wykonane z jasnego drewna w formie prośby o błogosławieństwo dla rodziców od Pary Młodej. Wewnątrz drewnianej skrzyneczki znajdują się wklejki, na których znajduje się dedykacja dla rodziców i prośba o błogosławieństwo na wspólną drogę życia.
  • Nie pozwólcie, by ten wyjątkowy moment przeminął bez odpowiedniej oprawy. Podkreślcie znaczenie tego dnia, dając rodzicom coś naprawdę wyjątkowego. Prośba o błogosławieństwo skryta w niepozornej szkatułce to upominek, który będzie żył w sercach Waszych rodziców przez wiele lat. Niech ten gest stanie się symbolicznym mostem łączącym Wasze serca w tym wyjątkowym dniu. Zamówcie już teraz pudełko z prośbą o błogosławieństwo i sprawcie, by dzień Waszego ślubu stał się jeszcze bardziej niezapomniany!
Wymiary:
  • 15 cm x 16,5 cm.

Zobacz także