Personalizowany upominek w postaci jojo na ślub.
search
  • Personalizowany upominek w postaci jojo na ślub.

JOJO upominek atrakcja dla gości (+etykieta) Nowoczesny Ślub 10szt

64,80 zł
Brutto

Oryginalny upominek dla gości weselnych - personalizowane jojo z kolekcji Nowoczesny Ślub.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Podarowanie jojo jako upominku na weselu to sposób na dodanie odrobiny oryginalności i zabawy do tej uroczystości. Jest to prezent, który łączy zabawę, osobiste wspomnienia i długotrwałą wartość, co czyni go wyjątkowym wyborem na ten wyjątkowy dzień.

Jojo jako upominek dla gości weselnych to oryginalny i zabawny pomysł, który z pewnością zostanie mile przyjęty i zapamiętany. Jojo może być spersonalizowane imionami Pary Młodej i datą ślubu.

Jojo to nietypowy i oryginalny upominek, który wyróżni się spośród bardziej tradycyjnych prezentów weselnych. Z pewnością zaskoczy gości i wywoła uśmiech na ich twarzach. Zabawka, która może dostarczyć rozrywki nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Może być świetnym sposobem na zintegrowanie gości i dodanie weselu lekkości. Dla wielu gości jojo może przypomnieć o beztroskich czasach dzieciństwa, wprowadzając element nostalgii i ciepłych wspomnień. W przeciwieństwie do innych upominków, które mogą być szybko zapomniane lub zużyte, jojo to przedmiot, który może służyć przez długi czas, przypominając o weselu. Jojo to prezent, który będzie odpowiedni dla gości w każdym wieku - zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Wymiary:
  • średnica: 5 cm.

Ważne:

  • cena dotyczy 10 sztuk
  • otrzymujesz jojo i naklejki do samodzielnego naklejenia