Szarka na wieczór panieński. Rekwizyt do zdjęć na Wieczór Panieński
search
  • Szarka na wieczór panieński. Rekwizyt do zdjęć na Wieczór Panieński

SZARFA Wieczór Panieński Królowa Nocy

8,48 zł
Brutto

Podkreśl wyjątkowość wieczoru panieńskiego z naszą elegancką szarfą! Wykonana z miękkiej, gładkiej satyny w jasnoróżowym kolorze z napisem "Wieczór Panieński" i brzegami w czarne groszki. Idealna, aby uczestniczki imprezy wyróżniały się z tłumu i zachowały ją jako pamiątkę.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Szarfa jest idealna dla każdej panny młodej i jej druhen. Z pewnością doda stylu do każdej wieczornej stylizacji.

Świętujcie wieczór panieński w dobrym stylu z naszą śliczną szarfą, która jest doskonałym dodatkiem do każdego stroju uczestniczki panieńskiego. Szarfa jest wykonana z miękkiej i gładkiej satyny, zapewniając komfort noszenia przez całą noc. Na jasnoróżowym tle znajduje się stylowy napis "Wieczór Panieński", który jest widoczny i czytelny z daleka, a brzegi szarfy są ozdobione czarnymi paskami z białymi groszkami, dodając elegancji i uroku. Szarfa została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie i estetyce. Miękka, satynowa tkanina nie tylko pięknie się prezentuje, ale także jest przyjemna w dotyku. Kontrastowe brzegi z groszkami nie tylko pięknie komponują się z jasnoróżowym tłem, ale także dodają szarfie charakteru.

Szarfa to idealny sposób, aby każda uczestniczka wieczoru panieńskiego czuła się specjalnie i zauważalnie. Nie tylko pomoże się wyróżnić z tłumu podczas imprezy, ale także stanie się wspaniałą pamiątką z niezapomnianej zabawy. Możliwość zachowania szarfy jako pamiątki pozwala na długotrwałe przechowywanie wspomnień z tego wyjątkowego wieczoru.

Wymiary:

  • długość ok. 180 cm; szerokość ok. 10 cm

Zobacz także