• nowość
Album pamiątkowy dla mamy. Podziękowanie ślubne dla Mamy.
search
  • Album pamiątkowy dla mamy. Podziękowanie ślubne dla Mamy.
  • Brzeg albumu na zdjęcia. Prezent dla mamy.
  • Album na zdjęcia. Pamiątkowy prezent dla mamy. Personalizowana okładka z podpisem i zdjęciami w napisie.

ALBUM Na Zdjęcia Pamiątkowy Prezent Dla Mamy

94,98 zł
Brutto

Ślub to piękna okazja, by podziękować Mamie za wszystkie wspólne chwile, poświęcenie i miłość, jaką nas obdarza. W tym szczególnym dniu chcemy wyrazić naszą wdzięczność w sposób wyjątkowy. 

Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Album na zdjęcia dla Mamy z personalizacją to niepowtarzalny prezent, który pozwoli utrwalić najcenniejsze wspomnienia na dłużej. Dzięki niemu można zachować pamiątki z pierwszych chwil razem aż po najważniejsze momenty, takie jak ślub i wesele.

Album został wykonany z najwyższej jakości materiałów, gwarantując trwałość i elegancję przez lata. Starannie zaprojektowana okładka w subtelnej bieli przyciąga wzrok wyrazistym napisem „MAMO” wypełnionym zdjęciami oraz dopiskiem „Kochamy Cię!”. Dodatkowy napis „JESTEŚ NAJLEPSZA" i miejsce na podpis sprawia, że prezent staje się wyjątkowo osobisty. Wewnątrz znajdziesz miejsce na najpiękniejsze fotografie – od pierwszych wspólnych chwil aż po zdjęcia z Twojego ślubu i wesela. Duża pojemność pozwala na przechowywanie wielu zdjęć, tworząc piękną historię Waszej relacji.

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla Mamy na ślub jako podziękowanie, album na zdjęcia będzie strzałem w dziesiątkę. To piękna pamiątka, która pozwoli utrwalić wszystkie cenne wspomnienia. W naszej ofercie znajdziesz też wiele innych dostępnych wzorów, nie tylko dla Mamy. Kliknij tutaj i wybierz idealną pamiątkę dla rodziców!

Wymiary: 

  • Ilość stron: 60 (30 kartek)
  • Format albumu wysyłany losowo: 29 cm x 29 cm lub 24 cm x 29 cm.

Informacje:

  • Zdjęcie do albumu należy wysłać na adres e-mail: produkcja@sklepyoms.pl w tytule wiadomości wpisując numer zamówienia.
  • Zdjęcie powinno być wysokiej rozdzielczości.

Zobacz także