• nowość
SKRZYNKA Podziękowanie Dla Rodziców Złote Serce
search
  • SKRZYNKA Podziękowanie Dla Rodziców Złote Serce
  • Otwarta skrzynka ze złota wklejką i kopertą ze złoceniem. Oryginalny sposób na podziękowanie dla rodziców na ślub.
  • Oryginalne podziękowanie dla rodziców na ślub. Skrzynka ze złoceniami.
  • Kartka A5 i pasująca do niej koperta ze złoceniem.

SKRZYNKA Podziękowanie Dla Rodziców Złote Serce

89,98 zł
Brutto

Czy chcesz wyrazić swoją wdzięczność w sposób niezapomniany? Wytworna skrzynka z podziękowaniami dla rodziców, ozdobiona złotymi akcentami i elegancko przygotowaną kopertą, stanowi idealny sposób na przekazanie Twoich uczuć. Jest to wyjątkowy prezent na różne okoliczności — od wesel po rocznice ślubu lub inne znaczące momenty w życiu rodziców — umożliwiający stylowe podziękowanie.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pokaż  wdzięczność dla rodziców w elegancki sposób z naszą skrzynką na podziękowanie ze złoconymi elementami. Skrzynka to idealne podziękowanie dla rodziców na ślub.  Zamów teraz, by stworzyć niezapomniane wspomnienia! 

Drewniana skrzynka, wykonana z jasnego drewna, przyciąga wzrok swoim delikatnym sercem oraz złotymi zdobieniami, które zdobią zarówno skrzynkę, jak i kopertę. Na wewnętrznej stronie wieka skrzynki znajduje się złote serce z napisami:

KOCHANI RODZICE

Dziękujemy Wam za ciężką pracę, zaufanie, pomoc…

Napisy są hołdem dla rodziców. Wewnątrz skrzynki znajduje się elegancka biała koperta z napisem podziękowania, również wykonanym techniką złocenia. Koperta mieści kartkę formatu A5, którą można spersonalizować wedle życzenia nadawcy, także z elementami w złoceniu. Kartka może zawierać dowolny tekst, nawet informację o dalszej części prezentu, takiej jak voucher na pobyt w SPA czy luksusowy masaż, co dodatkowo podnosi wartość tego upominku.

Skrzynka z podziękowaniami dla rodziców idealnie nadaje się na wiele okazji. Może być pięknym elementem podczas ceremonii weselnej, pozwalającym w symboliczny sposób wyrazić wdzięczność rodzicom za ich wsparcie, miłość i wysiłek włożony w wychowanie. Możliwość personalizacji treści na kartce A5 pozwala na dostosowanie prezentu do osobistych emocji i potrzeb, czyniąc każdy egzemplarz wyjątkowym prezentem na podziękowanie dla rodziców. Dodanie informacji o dodatkowym prezencie, jak voucher, czyni skrzynkę  piękną pamiątką oraz zapowiedzią wspólnie spędzonych chwil relaksu. Skrzynka staje się więc nie tylko efektownym, ale i trwałym symbolem więzi, która łączy rodzinę.

Wymiary:

  • Skrzynka: 17 cm x 22,5 cm x 8 cm.
  • Kartka A5

WAŻNE:

  • Tekst należy wgrać w przeznaczone do tego pole, lub przesłać go na adres produkcja@sklepyoms.pl wraz z numerem zamówienia w treści i tytule wiadomości.