TECZKA na dokumentacje ślubną Dusty Blue
search
  • TECZKA na dokumentacje ślubną Dusty Blue

TECZKA na dokumentacje ślubną Dusty Blue

29,98 zł
Brutto

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, pełne emocji i wyjątkowych chwil. Każda para młoda pragnie, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem, dlatego organizacja i przechowywanie dokumentów ślubnych jest kluczowe. Teczka na dokumentację ślubną to praktyczne rozwiązanie, które pomoże utrzymać wszystkie ważne papiery w jednym miejscu, zachowując porządek i spokój w trakcie przygotowań.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację ślubną pomoże Ci zachować porządek w trakcie intensywnych przygotowań do ślubu. Dzięki niej wszystkie ważne dokumenty będą zawsze pod ręką, co pozwoli uniknąć stresujących sytuacji. Jest to praktyczny i estetyczny dodatek, który doceni każda przyszła para młoda.

Teczka na dokumentację ślubną wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, zapewniając trwałość i elegancki wygląd. Na okładce znajduje się personalizowany nadruk z imionami pary młodej oraz napisem DOKUMENTY ŚLUBNE, co sprawia, że teczka staje się unikalna i wyjątkowa. Dodatkowo ozdobiona jest minimalistycznym, linearnym motywem kwiatowym, który dodaje jej uroku. Teczka jest zapinana na solidne rzepy, które chronią zawartość przed zgubieniem i uszkodzeniem. Wewnątrz znajduje wiele miejsca, które umożliwia uporządkowanie różnych dokumentów, takich jak umowy, potwierdzenia rezerwacji czy listy gości.

Teczka na dokumentację ślubną Dusty Blue jest idealnym rozwiązaniem dla przyszłych par młodych, które chcą mieć wszystkie niezbędne dokumenty w jednym, bezpiecznym miejscu. Sprawdzi się doskonale na etapie przygotowań do ślubu, pomagając w organizacji i przechowywaniu ważnych papierów. Dzięki eleganckiemu wyglądowi i możliwości personalizacji może być również doskonałym prezentem zaręczynowym lub ślubnym dla przyjaciół, lub rodziny. Po zakończonym ślubie teczka nadal będzie pełnić praktyczną funkcję, pomagając w przechowywaniu pamiątek z tego wyjątkowego dnia, takich jak zaproszenia, programy ceremonii czy zdjęcia, stając się piękną pamiątką na całe życie.

Wymiary:
  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4
Ważne:
  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także