• nowość
Uniwersalne czekoladki minimalistyczne dla gości.
search
  • Uniwersalne czekoladki minimalistyczne dla gości.
  • CZEKOLADKI uniwersalne słodkie podziękowanie dla gości na weselu 10szt Klasyczna Elegancja

CZEKOLADKI uniwersalne słodkie podziękowanie dla gości na weselu 10szt Klasyczna Elegancja

19,80 zł
Brutto

Na weselach, gdzie każdy detal ma znaczenie, personalizowane czekoladki stają się słodkim akcentem, który zachwyca gości. Te małe, mleczne smakołyki nie tylko osładzają chwile, ale także dodają elegancji i osobistego charakteru każdej uroczystości. Dzięki subtelnemu designowi i klasycznej kolorystyce, stanowią idealne podziękowanie dla gości weselnych.

Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Czekoladki "Klasyczna Elegancja" to perfekcyjny dodatek na Twoje wesele. To nie tylko słodka przekąska, ale także piękny i znaczący gest, który z pewnością zostanie doceniony przez obdarowanych.

Każda czekoladka jest owinięta w złotą folię z etykietą. Etykieta, na której widnieje napis "Nasz dzień ślubu" oraz "Dziękujemy" napisane czcionką przypominającą pismo, również posiada delikatny, złoty akcent w postaci serduszka. Tak zapakowane słodkie upominki wyglądają nie tylko elegancko, ale także smakują wyśmienicie, dzięki czemu każdy gość poczuje się wyjątkowo doceniony.

Te urocze słodkości są idealnym sposobem na wyrażenie wdzięczności wobec gości, którzy dzielą z Tobą ten wyjątkowy dzień. Można je umieścić na stołach jako element dekoracji, dodać do podziękowań czy wręczyć osobiście. Dzięki swojemu uniwersalnemu designowi, czekoladki świetnie komponują się z różnymi stylami weselnymi – od klasycznych po nowoczesne aranżacje.

Jeśli pragniesz dodać osobistego akcentu do upominków dla gości, sprawdź również nasze personalizowane czekoladki z kolekcji Klasyczna Elegancja.

Wymiary:

  • ok. 3,5 cm x 3,5 cm,
  • grubość ok. 0,4 cm,
  • masa: 5 g. 

Ważne:

  • przechowywać w temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%,
  • minimalna ilość do zamówienia to 3 zestawy, czyli 30 sztuk.

Zobacz także