Dekoracja na panieński w postaci pokrowca na krzesło. Piękna dekoracja na panieński.
search
  • Dekoracja na panieński w postaci pokrowca na krzesło. Piękna dekoracja na panieński.

POKROWIEC na krzesło z imieniem dekoracja na Wieczór Panieński

39,98 zł
Brutto
Wieczór Panieński jest okazją do świętowania w gronie niezamężnych przyjaciółek czy kobiet z rodziny. W końcu to ostatni wieczór panieństwa, który trzeba odpowiednio celebrować. Zwykle organizatorką imprezy jest świadkowa, która stara się, by była ona niezapomniana dla głównej bohaterki. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wieczór Panieński jest okazją do świętowania w gronie niezamężnych przyjaciółek czy kobiet z rodziny. W końcu to ostatni wieczór panieństwa, który trzeba odpowiednio celebrować. Zwykle organizatorką imprezy jest świadkowa, która stara się, by była ona niezapomniana dla głównej bohaterki. Oprócz prezentów pełnych humoru czy atrakcji, warto zadbać o odpowiednią oprawę samego stołu, niezależnie od tego, gdzie odbywa się impreza. Wówczas warto wybrać pokrowiec na krzesło na wieczór panieński z imieniem Panny Młodej, wykonany z białego materiału. 

Opis:
  • Biel jako kolor przewodni wieczoru panieńskiego. Bez wątpienia biel będzie najczęściej występować wśród dekoracji na wieczorze panieńskim, wszak jest to kolor kojarzony właśnie z Panną Młodą. Na pewno poza welonem, czyli symbolem cnoty, warto wybrać także pokrowiec na krzesło w białym kolorze, by dodatkowo wyróżnić przyszłą mężatkę na ostatnim dla niej przyjęciu w panieńskim stanie. Taki element może być wykonany z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału atłasowego czy też bawełny satynowej z nadrukowanym napisem Wieczór Panieński i imieniem przyszłej Panny Młodej. Będzie pasować do przyjęcia, niezależnie od jego stylu. 
Zastosowanie:
  • Dlaczego warto wybrać pokrowiec na krzesło na wieczór panieński? Niewątpliwie i z pewnością pokrowiec na krzesło dla przyszłej Panny Młodej pozwoli stworzyć elegancką aranżację i świetnie sprawdzi się jako rekwizyt do zdjęcia. Taka dekoracja ma osobisty charakter, dlatego główna bohaterka wieczoru panieńskiego może poczuć się wyróżniona. Warto podkreślić, że obok różnych śmiesznych gadżetów będzie piękną pamiątka z tego wydarzenia i będzie przywoływać wiele miłych wspomnień. Poza napisem na pokrowcu widnieje również graficzna dekoracja, która może zostać powtórzona w formie kwiatowej dekoracji w sali, co stworzy spójny efekt.
Wymiary:
  • Wysokość: 106-108 cm; szerokość oparcia: 47-49 cm; wysokość oparcia: 65-67 cm; szerokość siedzenia: 48 cm; głębokość krzesła: 43 cm.

Zobacz także