Aranżacja stołu na wieczór panieński w stylistyce boho
search
  • Aranżacja stołu na wieczór panieński w stylistyce boho
  • Winietka personalizowana z nazwiskami i imionami dziewczyn. Ozdoba stołu na panieński

WINIETKA dekoracja stołu na wieczór panieński Boho

1,59 zł
Brutto
Winietka personalizowana na wieczór panieński w stylu boho.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku * GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

do 10 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Styl boho króluje w branży eventowej i ślubnej od kilku sezonów ciesząc oczy miłośników natury. Jeśli organizujesz wieczór panieński i planujesz aranżację właśnie w tym stylu, to z pewnością spodobają ci się te urocze winietki z motywem kwiatowym. Imienne wizytówki to nie tylko piękna dekoracja, ale też praktyczny dodatek, który ułatwi dziewczynom odnalezienie swojego miejsca przy stole. Własne imię na kartoniku wzbudzi pozytywne emocje, a akwarelowy wzór w subtelnych kolorach będzie doskonałym uzupełnieniem pozostałych dodatków takich jak świece, suszone kwiaty i drewniane tace. 

Organizujesz wieczór panieński w stylu boho? W aranżacji stołu nie może zabraknąć szklanych wazonów, świec, suszonych kwiatów i drewnianych oraz lnianych dodatków. Jeśli szukasz ciekawego uzupełnienia dekoracji stołu w stylu boho, to doskonałą propozycją są winietki z kwiatowym motywem. To elegancki i oryginalny dodatek na wieczór panieński, który podkreśli uroczysty charakter tego wydarzenia. Stonowane kolory i akwarelowa grafika będą idealnie komponować się z pozostałymi naturalnymi dodatkami w stylu boho. 

Winietki wykonane są ze sztywnego papieru w kolorze białym i po złożeniu mają klasyczny kształt wizytówki. W centralnej części kartonika znajduje się imię otoczone roślinnym wiankiem. Dekoracyjna grafika zaprojektowana w modnym stylu akwareli przedstawia subtelne kwiaty i zioła w stonowanej kolorystyce bazującej na beżach oraz zieleni. Motywy roślinne bezsprzecznie stanowią jeden z najpopularniejszych dodatków i doskonale pasują do stylu boho. Winietki z kwiatami to ciekawy pomysł na uzupełnienie aranżacji stołu na wieczorze panieńskim. Imiona dziewczyn będą wydrukowane, w związku z tym nie ma konieczności ręcznego wypisywania. Personalizowane winietki w stylu boho to efektowna dekoracja stołu na wieczór panieński, która przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom naturalnych dodatków. 

Wymiary:
  • po złożeniu mają wymiary 4,5 cm x 10 cm.
Ważne:
  • Minimalna możliwa do zamówienia liczba wizytówek to 12 sztuk,
  • plik z listą gości należy wgrać na stronie lub wysłać na adres e-mail: produkcja@sklepyoms.pl z numerem zamówienia w tytule wiadomości,
  • imiona i/lub nazwiska gości prosimy o wysłanie w pliku txt. bez numeracji, zapisane jedno pod drugim, np:
Anna Nowak
Marianna Figielska

Zobacz także