Pokrowiec z imieniem na wieczór panieński.
search
  • Pokrowiec z imieniem na wieczór panieński.
  • Pokrowiec personalizowany na krzesło na wieczór panieński.

POKROWIEC na krzesło dla panny młodej na wieczór panieński She Said Yes

39,98 zł
Brutto
Pokrowiec na krzesło z imieniem dla Panny Młodej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Chcesz sprawić, aby Twoja przyjaciółka poczuła się w czasie swojego wieczoru panieńskiego jak prawdziwa księżniczka? Jednym z dostępnych na naszej stronie przedmiotów, które mogą Ci w tym pomóc, jest ozdobny pokrowiec na krzesło z imieniem przyszłej panny młodej. Gadżet ten jest wyjątkowo eleganckim, personalizowanym dodatkiem, który znakomicie będzie komponował z innymi dekoracjami, po które sięgniesz. Ozdobione nimi mieszkanie bliskiej Ci osoby lub sala restauracyjna, jeśli to tam będziecie świętować ostatnie dni jej wolności, zachwycą odświętnym wyglądem wszystkich zaproszonych gości.  

Planujesz zakup akcesoriów i dekoracji, które uświetnią wieczór panieński Takiej przyjaciółki? Sięgnij po wysokiej jakości produkty, które zrobią doskonałe wrażenie na wszystkich jej uczestnikach. Przedmiotem takim jest np. dostępny na stronie naszego sklepu internetowego, elegancki pokrowiec na krzesło przyszłej panny młodej. Gadżet ten został uszyty z pięknie prezentującego się materiału w kolorze klasycznej bieli. Należy on do popularnej serii akcesoriów na wieczór panieński, które opatrzone zostały ozdobnym, różowym napisem "She said Yes". Podobnie jak inne, personalizowane przedmioty z tej kolekcji, na pokrowcu umieszczone jest imię świętującej kobiety, nazwa oraz data przyjęcia. Całość wygląda bardzo szykownie, dobrze wpisując się w uroczystą atmosferę wydarzenia.

Klasyczna ozdoba na krzesło przyszłej panny młodej to fantastyczny dodatek, który uświetni organizowany przez Ciebie wieczór panieński. Personalizowany pokrowiec z jej imieniem pięknie się prezentuje. Wygląda on imponująco zwłaszcza w połączeniu z innymi dekoracjami i akcesoriami odpowiadającym mu pod względem eleganckiej, pasującej do tego wyjątkowego wydarzenia szaty graficznej.

Wymiary:
  • wysokość: 106-108 cm,
  • szerokość oparcia: 47-49 cm,
  • wysokość oparcia: 65-67 cm,
  • szerokość siedzenia: 48 cm,
  • głębokość krzesła: 43 cm.

Zobacz także