Pokrowiec personalizowany na wieczór panieński.
search
  • Pokrowiec personalizowany na wieczór panieński.
  • Pokrowiec imienny do dekoracji krzesła na panieński.

POKROWIEC z imieniem dekoracja krzesła na panieński Bride to Be

39,98 zł
Brutto
Pokrowiec personalizowany do udekorowania krzesła na wieczór panieński.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Planujesz elegancki wieczór panieński bliskiej Ci kobiety, która już wkrótce wyjdzie za swojego ukochanego? Na stronie naszego sklepu internetowego możesz łatwo i wygodnie zamówić różnorodne akcesoria, które sprawią, że wydarzenie to odbędzie się w wyjątkowo odświętnej oprawie. Ciekawą propozycją oryginalnej dekoracji, jest m.in. biały pokrowiec na krzesło przyszłej panny młodej. Osoby zainteresowane takim produktem, powinny koniecznie przyjrzeć się prezentowanej powyżej wersji przedmiotu, należącej do popularnej kolekcji "Bride to Be".

Wystawna kolacja w eleganckiej restauracji? A może kameralne babskie spotkanie, które odbędzie się w domu Twojej przyjaciółki, w gronie wyłącznie najbliższych jej kobiet?  Personalizowany pokrowiec służący do udekorowania krzesła podczas wieczoru panieńskiego, który prezentujemy powyżej sprawi, że poczuje się ona tego dnia wyróżniona, niezależnie od tego, w jaki sposób zamierzacie świętować ostatnie dni jej panieństwa. Przedmiot uszyty z klasycznego, białego materiału ozdobiony jest motywem pojawiającym się na wszystkich akcesoriach i dekoracjach z serii produktów, do której należy. Powyżej napisanych elegancką czcionką różowych słów "Bride to Be" umieścimy jeszcze imię przyszłej panny młodej oraz datę przyjęcia. Całość pięknie się prezentuje, znakomicie wtapiając się w wyjątkową atmosferę niepowtarzalnego, jedynego w swoim rodzaju wydarzenia.

Elegancki, biały pokrowiec na krzesło przyszłej panny młodej to niezwykle popularny gadżet na wieczór panieński. Przedmiot ten z jednej strony pełni funkcję użytkową, wskazując świętującą kobietę, a z drugiej jest wyjątkową dekoracją. Personalizowany tekst umieszczony na oparciu pokrowca nadaje mu indywidualnego charakteru, czyniąc go przy okazji nietuzinkową pamiątką miło spędzonego  w gronie najbliższych kobiet czasu.

Wymiary:
  • wysokość: 106-108 cm,
  • szerokość oparcia: 47-49 cm,
  • wysokość oparcia: 65-67 cm,
  • szerokość siedzenia: 48 cm,
  • głębokość krzesła: 43 cm.

Zobacz także