Złoty topper z imionami Pary Młodej i datą ślubu
search
  • Złoty topper z imionami Pary Młodej i datą ślubu
  • Topper z akrylu w złotym kolorze na tort weselny

TOPPER złoty kontur lustrzany z akrylu na tort weselny

79,98 zł
Brutto

Akrylowy, lustrzany topper w złotym kolorze. Personalizowana ozdoba tortu weselnego. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wyjątkowy topper w kolorze złota stanowi wspaniałą ozdobę na tort weselny. Ma formę konturu przedstawiającego wianek z imionami młodej pary. Całość prezentuje się jednocześnie subtelnie i romantycznie, jak i nowocześnie. Zdecydowanie podkreśla uroczysty charakter przyjęcia, a jednocześnie wprowadza osobisty akcent.

Oryginalny topper w złotym kolorze z personalizacją do ozdoby tortu weselnego. Piękna lustrzana powierzchnia dodaje dekoracji elegancji i blasku. Doskonały dodatek do aranżacji w stylu boho, glamour lub minimalistycznego dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi. Topper powstał z akrylu, który jest dość trwały i nie zmienia kształtu pod wpływem wilgoci lub innych czynników. Ozdoba jest osadzona na wysokim pikerze, który zapewnia jej stabilność. Personalizacja obejmuje imiona nowożeńców wpisane ozdobną czcionką w okrąg. Na dole znajduje się także serduszko z wyciętą datą uroczystości.

Lustrzany złoty topper na tort to nie tylko piękna dekoracja, ale także sposób na nadanie wyjątkowego charakteru weselnemu tortowi. Personalizacja w postaci imion pary młodej wprowadzi osobisty akcent i nada uroku każdemu tortowi. Uniwersalny rozmiar tej ozdoby czyni z niej doskonały wybór zarówno na duże, jak i małe torty. Wyraź swoją miłość w szczególny sposób! Zamów i dodaj wyjątkowego blasku Waszej uroczystości!

Wymiary:

  • wysokość: ok. 20cm + 5cm piker; szerokość: ok. 20cm (w zależności od długości imion)