Lustrzany akrylowy topper w złotym kolorze.
search
  • Lustrzany akrylowy topper w złotym kolorze.
  • Topper złoty z imionami Pary Młodej.

TOPPER na tort weselny lustrzany złoty z imionami Pary Młodej

79,98 zł
Brutto

Złoty akrylowy topper na tort weselny. Piękna dekoracja na wesele z imionami Pary Młodej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wyjątkowy topper na tort weselny to stylowy dodatek z imionami Pary Młodej. Sprawi, że tort stanie się absolutnie wyjątkowy i nabierze osobistego charakteru. To elegancka i personalizowana dekoracja, która nadaje się idealnie do różnorodnych aranżacji, takich jak styl boho, glamour czy minimalistyczny. Jest wykonana z trwałego materiału, ale największe wrażenie robi jej nietuzinkowy design!

Lustrzany złoty akrylowy topper na tort weselny. Zawiera personalizację w postaci imion Pary Młodej, co nadaje mu wyjątkowy, spersonalizowany charakter. Doskonale komponuje się z różnymi stylami dekoracji: od romantycznego boho po błyszczący glamour. Lustrzana powłoka ze złotym wykończeniem pięknie odbija światło. Wykonany na długiej nóżce, co zapewnia mu stabilność i trwałość. Możesz go bez trudu umieścić w torcie bez uszkadzania go. Zachowuje swój kształt i wygląd, nie ulegając deformacjom czy zmianom.

Ten unikalny topper na tort weselny to prosty i wytworny sposób na to, by podkreślić znaczenie tego ważnego dnia w życiu Młodej Pary. Zawiera imiona nowożeńców, dzięki czemu jest jedyny w swoim rodzaju. Jego złoty kolor z lustrzanym wykończeniem wprowadzi również odrobinę luksusu. Zainwestuj w ten elegancki akcent, który sprawi, że tort weselny stanie się niezapomnianą częścią tego szczególnego wydarzenia! 

Wymiary:

  • wysokość: ok. 20cm + 5cm piker; szerokość: ok. 20cm (w zależności od długości imion)

Zobacz także