WIANEK jak z żywych kwiatów ozdoba głowy

24h

109,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Biel jest tradycyjną bazą dekoracji i stylizacji na ślub. Wiele kobiet decyduje się, by na ślubie i weselu obowiązywał biały dress code dla gości. Również druhenki ubrane w białe sukienki powinny mieć białe, monochromatyczne dodatki. Na pewno niezbędnym jest wianek dla druhny – dziewczęcy i prezentujący się tak, jakby był wykonany z żywych kwiatów.

Opis:
  • Wybierając wianek dla druhenki, warto zadbać o każdy, najdrobniejszy szczegół. Wianek na drucie ozdobiony białymi kwiatami i zielonym przybraniem, które prezentuje się niczym nawinięte na podstawę zielone łodygi i listki kwiatowe, jest bardzo efektowny. Listki znajdują się w przedniej części wianka razem z dużymi, białymi kwiatami. Tworzą niepowtarzalny kwiatowy stroik, który ozdobi każdą dziewczęcą fryzurę – od rozpuszczonych prostych włosów, przez pofalowane, aż po wszelkie upięcia, czyli koki, warkoczyki czy kucyki. Wianek dla druhny jest lekki i nie będzie ciążył na głowie dziecka. Ma też uniwersalny rozmiar.
Zastosowanie:
  • Wianek dla druhny będzie dopełnieniem momentu sypania kwiatów w czasie wejścia do kościoła czy też wyjścia z kościoła. Takie wianki mogą mieć na głowach druhny niosące tren sukni panny młodej. Druhenki mogą sypać białe płatki, które idealnie komponować się będą z wiankami kwiatowymi na głowę. Bez wątpienia wianek dla druhny to element upiększający jej stylizację, który sprawdzi się także w czasie wesela. Będzie współgrał z wybranymi dekoracjami kwietnymi i dekoracjami stołów, gdzie także będą dominowały dwa kolory – biel i zieleń.
  • Wianuszek kwiatowy można wybrać również jako dodatek na wieczór panieński dla dziewczyn, jak również dla przyszłej Panny Młodej. Panieński to okazja na zorganizowanie sesji zdjęciowej z przyjaciółkami, dlatego każda dziewczyna z wiankiem na głowie będzie prezentować się efektownie!
Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: