Zaproszenie personalizowane na wieczór panieński.
search
 • Zaproszenie personalizowane na wieczór panieński.
 • Zaproszenie z personalizacją na imprezę wieczoru panieńskiego

ZAPROSZENIE personalizowane na Wieczór Panieński w panterkę Retro Style

9,98 zł
Brutto
Zaproszenia oraz bileciki na wieczór panieński. Do zaproszenia dołączamy różową kopertę.

Personalizacja zamówienia

 • Nie wybrano pliku .png .jpg .gif
 • Nie wybrano pliku .png .jpg .gif
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 10.

do 10 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zaproszenia oraz bileciki na wieczór panieński. Do zaproszenia dołączamy różową kopertę.

 • Jak poinformować koleżanki o organizowanym w najbliższym czasie Wieczorze Panieńskim? Warto do tego celu wykorzystać personalizowane zaproszenia. Są one utrzymane różowej i  biało-czarnej kolorystyce i ponadczasowym stylu retro. Zaproszenia zostały wykonane z wysokiej jakości, trwałego, sztywnego papieru, dzięki czemu prezentują się niezwykle elegancko. Ich tył zdobi motyw w panterkę, który nadaje oryginalnego, drapieżnego charakteru. Na przodzie, po lewej stronie umieścimy pionowy napis Zaproszenie. Na górze nadrukowany zostanie natomiast tekst: Wieczór Panieński + imię wychodzącej za mąż kobiety. Poniżej znajduje się miejsce na najważniejsze informacje, takie jak data, miejsce i godzina wydarzenia. W skład zestawu wchodzi również bilecik zawierający RSVP, czyli prośbę o potwierdzenie uczestnictwa w przyjęciu do określonego terminu. Takie przypomnienie znacząco ułatwi organizację Wieczoru Panieńskiego.
 • Zaproszenia są sprzedawane wraz z jasnoróżowymi kopertami. Nie tylko sprawiają one, że papeteria prezentuje się elegancko, lecz pozwalają również na wysłanie ich pocztą. To idealne rozwiązanie dla osób, których przyjaciółki mieszkają w różnych miastach czy krajach. Gwarantujemy, że zaproszenia na długi czas zapadną w pamięci uczestniczek przedślubnej imprezy i będą stanowić doskonałą pamiątkę
Ważne:
 • Minimalna możliwa do zamówienia liczba zaproszeń to 10 sztuk,
 • Treść na zaproszenia i bilecik należy wgrać na stronie produktu lub wysłać na adres e-mail: produkcja@sklepyoms.pl w tytule wiadomości podając numer zamówienia,
 • Pliki z treścią zaproszenia powinny mieć format txt. lub doc. Prosimy o sprawdzenie poprawności zapisu, ponieważ treści są bezpośrednio kopiowane do projektu.
 • Nie wysyłamy wizualizacji w celu przyspieszenia realizacji zamówienia.

Wieczór panieński to znakomita okazja, aby spędzić miło czas w gronie najlepszych przyjaciółek. Chcąc jednak, aby przyjęcie to okazało się niezapomnianą imprezą i było jeszcze przez długi czas wspominane przed gości, warto zadbać o odpowiedni plan działania. Przygotowania są kluczem do idealnego przyjęcia. Przede wszystkim należy wybrać odpowiednią lokalizację – może to być zarówno dom jednej z uczestniczek, klub, jak i wynajęte specjalnie na tę okazję miejsce. Ważne jest również, aby wymyślić motyw przewodni wydarzenia – znakomitym wyborem będzie, chociażby styl retro. Nim jednak rozpocznie się impreza, konieczne jest przygotowanie odpowiednich, pasujących do motywu, zaproszeń. Dzięki temu każda uczestniczka będzie wiedziała, kiedy i o której godzinie powinna pojawić się na miejscu. Dostępne w naszym sklepie internetowym personalizowane zaproszenia na wieczór panieński z pewnością zachwycą wszystkich gości!

Zaproszenie w stylu retro style na wieczór panieński

Zaproszenie w panterkę na wieczór panieński dostępne na naszej stronie to doskonała propozycja dla kobiet, które cenią sobie oryginalność i stylowe akcenty. Ozdobna kartka wykonana została z wysokiej jakości papieru, dzięki czemu jest nie tylko praktycznym i jednocześnie nieodłącznym elementem idealnego przyjęcia, ale również znakomitą pamiątką, która nawet po wielu latach wciąż będzie przypominała o tej pełnej szaleństw nocy. Sam design zaproszenia jest utrzymany w stylu retro, a na całą powierzchnię kartki nałożono elegancką panterkę, która dodaje całości niebanalnego charakteru.

Różowe zaproszenia na wieczór panieński

Tym, co wyróżnia dostępne w naszej ofercie zaproszenie spośród innych propozycji, jest możliwość ich personalizacji. Klientka ma do dyspozycji miejsce na wpisanie imienia Panny Młodej oraz danych dotyczących wieczoru panieńskiego, takich jak data i godzina. Taka personalizacja sprawia, że zaproszenie staje się unikatowe i doskonale oddaje charakter wydarzenia. Personalizowane zaproszenie na wieczór panieński w panterkę retro style to idealna propozycja dla kobiet, które szukają czegoś wyjątkowego i stylowego. Oryginalny design i personalizacja na pewno przyciągną uwagę gości, a wysoka jakość wykonania zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki. Warto pamiętać, aby gotowe zaproszenia wręczyć swoim gościom odpowiednio wcześniej, tak aby mieli oni możliwość zaplanować sobie na ten dzień wolne i właściwie przygotować się do udziału w szalonej imprezie.

Zobacz także