Elegancki planer ślubny w kolorze butelkowej zieleni.
search
  • Elegancki planer ślubny w kolorze butelkowej zieleni.
  • Planer z miejscem na notatki i kolorowymi obrazkami.
  • Planer ślubny z kieszonką na dokumenty i umowy.
  • Nowoczesny planer ślubny w kolorze butelkowej zieleni z imionami Pary Młodej i datą ślubu.

PLANER ślubny z welurową okładką Wianek

59,98 zł
Brutto

Elegancki planer ślubny w twardej oprawie, posiada welurową okładkę w kolorze butelkowej zieleni. W środku planera znajdują się kolorowe obrazki, porady, miejsce na notatki. Planer ma z tyłu kieszonkę na dokumenty.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Planer ślubny z welurową okładką zachwyca swoim wyglądem oraz użytecznym charakterem. Stanowi prawdziwy niezbędnik dla każdej młodej pary przygotowującej się do swojego ślubu i wesela. Pomoże zaplanować i zorganizować każdy aspekt, bez pomijania nawet najmniejszych detali. Jest to nieoceniona pomoc, ale też ciekawy pomysł na prezent, który z czasem stanie się wyjątkową pamiątką.

Elegancki planer ślubny w twardej oprawie z personalizacją. Ma przyjemną w dotyku, welurową okładkę w kolorze butelkowej zieleni z wyraźnym napisami. Oprawę zdobi motyw wianka z imionami młodej pary i datą ślubu. Wewnątrz znajdują się kolorowe grafiki, porady i mnóstwo miejsca na notatki. Z tyłu umieszczona jest praktyczna kieszonka na dokumenty. Z boku wszyta została gumka na długopis, a w środku dodane są dwie wstążki służące za zakładki.

Dobra organizacja to podstawa podczas planowania ślubu. Dla osoby, która lubi mieć wszystko pod kontrolą, ten planer ślubny z welurową okładką i wiankiem będzie niezastąpiony. Jego zawartość została podzielona na tematyczne sekcje, dzięki czemu planowanie i organizowanie poszczególnych elementów ślubu i wesela, takich jak zaproszenia, menu czy oprawa muzyczna, stanie się bajecznie łatwe. Liczne kolorowe ilustracje miejsca na notatki i praktyczne wskazówki sprawią, że czas poprzedzający ślub będzie naprawdę przyjemny.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224.