Personalizowany planer ślubny z welurową okładką.
search
  • Personalizowany planer ślubny z welurową okładką.
  • Planer ślubny ze złoceniem na okładce.
  • Planer ślubny z miejscem na notatki.
  • Planer ślubny z kieszonką na dokumenty.
  • Personalizowany welurowy planer ślubny ze złotymi inicjałami.

PLANER ślubny welurowy ze złotymi inicjałami na okładce

89,98 zł
Brutto

Planer ślubny z welurową okładką to harmonijne połączenie funkcjonalności i estetyki. Welurowa tekstura okładki w głębokim, zielonym odcieniu przywodzi na myśl elegancję i wyrafinowanie, idealnie komponując się z opływającymi złotymi inicjałami. Delikatny motyw botaniczny dodaje całości subtelności, czyniąc ten planer nie tylko praktycznym, ale i wyjątkowo estetycznym elementem ślubnych przygotowań.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ten welurowy planer ślubny jest zaprojektowany z myślą o parach, które cenią sobie detale. Jest on nie tylko skarbnicą wspomnień i pomysłów, ale również eleganckim akcentem, który wyróżnia się wśród ślubnych akcesoriów. Z jego pomocą każda para może dokładnie zaplanować swój wielki dzień, od listy gości po wybór menu. 

Welur na okładce, o głębokim zielonym odcieniu, symbolizuje wzrost i odnowę, które są tak ważne na nowej ścieżce życia. Złote inicjały pary młodej na okładce nadają temu planerowi indywidualny charakter i są wyrazem dbałości o detale. Wytworny, metaliczny połysk liter wspaniale kontrastuje z welurem, tworząc efektowną całość. Botaniczne ilustracje wokół inicjałów nadają całości lekkości i przywiązania do natury, co jest cenione w dzisiejszych trendach ślubnych. Wewnątrz planera, praktyczne strony zaprojektowane są z myślą o łatwym i intuicyjnym planowaniu. Kalendarz, listy zadań oraz miejsce na notatki są nieocenioną pomocą w organizacji, która wymaga uwagi i skrupulatności. 

Planer ten nie tylko pomaga w organizacji, ale staje się także pięknym pamiątkowym elementem, który przetrwa lata, przypominając o emocjonującym okresie przygotowań do ślubu. To nie tylko narzędzie organizacyjne, ale przede wszystkim skarbnica wspomnień, która w przyszłości stanie się bezcenną kroniką narodzin wspólnego życia.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224.