Organizer ślubny z welurową okładką i złoconym napisem.
search
  • Organizer ślubny z welurową okładką i złoconym napisem.
  • Planer z welurową okładką i kieszonką na dokumenty.
  • Welurowy planer z miejscem na notatki.
  • Organizer ślubny ze złoconą okładką welurową.

PLANER do organizacji ślubu i wesela welur złoty napis

89,98 zł
Brutto

Ten planer do organizacji ślubu i wesela jest nie tylko funkcjonalny, ale i pięknie zaprojektowany. Jego welurowa okładka w kolorze głębokiego lasu jest miękka w dotyku i natychmiast przyciąga wzrok, natomiast złoty napis na froncie wyraża elegancję i prestiż. 

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Organizer ślubny to esencjonalne narzędzie dla każdej pary przygotowującej się do wesela, które pragnie mieć wszystkie aspekty uroczystości pod kontrolą. To idealne połączenie praktyczności z estetyką.

Welurowa okładka w soczystym odcieniu zieleni jest przyjemna w dotyku i nadaje planerowi elegancki, ale jednocześnie nowoczesny charakter. Złoty napis "Organizer Ślubny" zdobiący front, wypisany ozdobnym pismem, dodaje wyrafinowania, a jednocześnie informuje o jego przeznaczeniu. Wewnątrz, organizer oferuje przestrzeń do zapisywania wszystkich detali — od wyboru zespołu muzycznego po menu. Strony są przemyślane i zorganizowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić planowanie i śledzenie postępów. Niezależnie od tego, czy jest to przypomnienie o degustacji tortu, czy termin przymiarki sukni, ten organizer uporządkuje każdy etap przygotowań. Na końcu planera znajduje się kieszonka, idealna do przechowywania drogocennych dokumentów, a boczna gumka na długopis to wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci z łatwością zanotować każdą myśl.

Jako pamiątka, ten welurowy organizer ślubny będzie świadkiem miłości, zaangażowania i staranności, z jaką para młoda podchodzi do swojego święta. Z biegiem lat, stanie się on cennym zapisem jednego z najbardziej emocjonujących okresów w ich wspólnym życiu.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224.