Organizer ślubny z welurową okładką.
search
  • Organizer ślubny z welurową okładką.
  • Planer z kieszonką na dokumenty i umowy.
  • Planer z welurową okładką. W środku miejsce na notatki.
  • Planer ślubny w kolorze butelkowej zieleni z welurową okładką.

PLANER ślubny welurowy złoty napis Wielki Dzień

89,98 zł
Brutto

Terminarz ślubny, który wyróżnia się nie tylko swoją funkcjonalnością, ale także wyjątkowym designem. Welurowa okładka w barwie głębokiej zieleni nadaje mu elegancki, ale zarazem nowoczesny charakter. Złoty napis "Wielki dzień" delikatnie zdobiący front, sprawia, że ten planer staje się nie tylko przydatnym narzędziem, ale i stylowym elementem ślubnych przygotowań.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Organizacja ślubu wymaga sporej uwagi, a ten planer został stworzony, aby ułatwić każdą decyzję. Po ślubie ten planer stanie się skarbnicą wspomnień – zapisanych myśli, planów i marzeń. To nie tylko narzędzie organizacyjne, ale i pamiątka, która z biegiem czasu nabierze jeszcze większej wartości.

Welurowa okładka w szlachetnym odcieniu zieleni jest nie tylko praktyczna, ale i stanowi piękne tło dla złotego napisu, który dodaje odrobinę luksusu do każdego etapu planowania. W środku znajduje się mnóstwo przestrzeni na zapiski, harmonogramy i listy, wszystko to, co niezbędne do zorganizowania wymarzonego dnia. Strony planera są przejrzyste i łatwe w użyciu, co pozwala na bezproblemowe śledzenie postępów w przygotowaniach. Jest to dodatek, który przetrwa próbę czasu, będąc nie tylko narzędziem, ale i pamiątką pełną wspomnień. W tym planerze każdy szczegół ma znaczenie – kieszonka na dokumenty na odwrocie to Twój osobisty sejf na papierowe skarby, a boczna gumka na długopis to funkcjonalny akcent, który pozwala mieć narzędzie kreacji zawsze przy sobie.

Zawartość tego planera z biegiem lat stanie się bezcennym zapisem drogi, jaką przeszliście, przygotowując się do jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu. Każda strona, każdy zapisany detal, przypomni Wam o radości i miłości, jaką do siebie czujecie.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224.