Welurowy terminarz ślubny w kolorze butelkowej zieleni ze złotymi napisami.
search
  • Welurowy terminarz ślubny w kolorze butelkowej zieleni ze złotymi napisami.
  • Planer ślubny z miejscem na notatki.
  • Planer ślubny z kieszonką na dokumenty, umowy.
  • Ślubny terminarz w kolorze butelkowej zieleni ze złotym napisem na okładce.

PLANER ślubny terminarz welurowa okładka i złoty napis

89,98 zł
Brutto

Ten terminarz ślubny to kombinacja praktyczności z estetycznym wyglądem, idealny dla par ceniących sobie organizację i piękno. Welurowa okładka w kolorze butelkowej zieleni podkreśla wyjątkowość zbliżającego się wydarzenia, a złote litery niosą ze sobą odrobinę wyrafinowania.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ten terminarz ślubny stanie się Twoim niezastąpionym kompanem w drodze do ołtarza. Wspomoże Cię w planowaniu, a po latach stanie się wyjątkową pamiątką, która przeniesie Cię z powrotem do tych wyjątkowych chwil przygotowań do jednego z najważniejszych dni w Twoim życiu.

Welurowa okładka w kolorze zielonym jest miękka w dotyku i natychmiast przyciąga wzrok, natomiast złoty napis na froncie wyraża elegancję i prestiż. Każda strona wewnątrz jest zaprojektowana z myślą o łatwości użycia, z dostatecznie dużą przestrzenią na ważne daty i sprawy do załatwienia. Czysty układ bez zbędnych ozdób pozwala skupić się na istocie, a wytrzymała konstrukcja zapewnia, że terminarz przetrwa nawet najbardziej intensywne planowanie. Zapewnij swoim dokumentom stylowe schronienie w zaprojektowanej z myślą o dyskrecji tylnej kieszonce planera, podczas gdy dedykowane miejsce na długopis po boku to gwarancja gotowości, by uchwycić każdą chwilę inspiracji.

Po latach, kiedy emocje opadną, a wspomnienia zaczną blednąć, ten terminarz ślubny stanie się bezcenną kroniką przygotowań do Waszego wielkiego dnia. Złoty napis na zewnątrz przypomni o blasku i magii tych momentów, a zapisane wewnątrz notatki staną się świadectwem Waszej miłości i staranności, z jaką podchodziliście do organizacji ślubu.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224.