Planer ślubny w kolorze butelkowej zieleni, z welurową okładką. Złoty napis Niezbędnik Panny Młodej.
search
  • Planer ślubny w kolorze butelkowej zieleni, z welurową okładką. Złoty napis Niezbędnik Panny Młodej.
  • Kieszonka w planerze na dokumenty i umowy.
  • Planer ślubny z kolorowymi obrazkami i miejscem na notatki.
  • Planer welurowy do organizacji ślubu i wesela. Ze złotym napisem.

PLANER ślubny niezbędnik Panny Młodej welurowa okładka i złoty napis

89,98 zł
Brutto

Praktyczny i zarazem piękny — oto idealny opis dla tego planera ślubnego. Welurowa okładka w intensywnym zielonym kolorze nadaje mu luksusowy charakter, a złocone litery wypisujące "niezbędnik Panny Młodej" dodają eleganckiego blasku. Każdy element został starannie dobrany, by sprostać gustom nawet najbardziej wymagających narzeczonych.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zachwyć się elegancją i funkcjonalnością niezbędnika każdej Panny Młodej. Planer ten będzie cichym świadkiem wielu decyzji i chwil podekscytowania, a po latach zmieni się w skarbnicę wspomnień. To nie tylko pomocnik w organizacji, ale przede wszystkim pamiątka, która z czasem zyska nieocenioną wartość emocjonalną.

Okładka z wysokiej jakości weluru w odcieniu głębokiej zieleni, sprawia, że ten planer ślubny nie tylko wygląda szlachetnie, ale też jest przyjemny w dotyku. Złoty napis "niezbędnik Panny Młodej" umieszczony na froncie dodaje klasy i jest wspaniałym akcentem, który podkreśla wyjątkowość okazji. Wewnątrz tego planera znajduje się przemyślany układ stron, który ułatwia organizację ślubu i wesela. Przestrzeń na notatki, listy do zrobienia, harmonogramy – wszystko zostało zaprojektowane, by wspierać przyszłą żonę w łatwym zarządzaniu przygotowaniami do tego wielkiego dnia. Jakość papieru i wyraźna czcionka sprawiają, że pisanie jest czystą przyjemnością. Na końcu planera znajdziesz subtelną kieszonkę, gotową przechować Twoje najważniejsze papiery, zaś boczna, elegancko zaprojektowana gumka na długopis, zapewni, że zawsze zapiszesz każdy pomysł.

Niezbędnik ten to nie tylko narzędzie organizacyjne, ale po latach stanie się również cenną pamiątką pełną osobistych wpisów i notatek. To idealny towarzysz w drodze do ołtarza, a także elegancki dodatek, który z dumą można wyeksponować na półce wśród innych ślubnych wspomnień.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224.