Personalizowany planer ślubny z welurowego materiału.
search
  • Personalizowany planer ślubny z welurowego materiału.
  • Wnętrze ślubnego planera.
  • Planer ślubny z kieszonką na umowy z usługodawcami.
  • Organizer ślubny w kolorze butelkowej zieleni. Na okładce planeta znajdują się imiona i data ślubu.

PLANER welurowy do organizacji ślubu i wesela personalizowany

59,98 zł
Brutto

Ten personalizowany planer ślubny w welurowej okładce jest praktycznym i stylowym dodatkiem do weselnej organizacji. Zawiera on sekcje, które zostały zaprojektowane z myślą o najdrobniejszych szczegółach ślubnych przygotowań. Od miejsca na listę zadań, przez harmonogram dnia ślubu, aż po karty inspiracji – każdy element wspiera przyszłych nowożeńców w organizacji ich wymarzonego dnia. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Przygotowanie do dnia ślubu to droga pełna ważnych decyzji, dlatego ten welurowy planer ślubny jest nieocenionym narzędziem dla każdej pary. Każdy szczegół od listy gości, przez harmonogram dnia, aż po budżet znajdzie tu swoje miejsce, co z pewnością ułatwi zarządzanie każdym aspektem przygotowań.

Zielona welurowa okładka przywołuje elegancję i spokój, zapewniając optymalne tło dla imion przyszłych małżonków i daty ich wielkiego dnia. Wewnątrz planera znajdują się strony szczegółowo zaprojektowane, aby ułatwić organizację i śledzenie postępów. Z przemyślanymi sekcjami na notatki, poradami i przestrzenią na inspiracje, ten planer staje się osobistym asystentem narzeczonych, dbającym o to, by żadna myśl czy zadanie nie umknęło uwadze. To tu państwo młodzi mogą zapisywać swoje pomysły, marzenia oraz plany, tworząc jednocześnie unikalną kronikę swojej drogi do ślubu. Planer ten kryje elegancki sekret – z tyłu umieszczona została kieszonka na Twoje dokumenty, oraz uchwyt na długopis, by zawsze mieć go pod ręką.

Po weselu, kiedy emocje opadną, ten planer zamieni się w bezcenną pamiątkę. Przemyślane sekcje i notatki, które kiedyś pomagały w organizacji, teraz będą świadectwem miłości i staranności, z jaką para młoda przygotowywała się do tego wyjątkowego dnia. Dzięki solidnej konstrukcji i pięknej oprawie, planer może być wystawiony na półce jako stylowy element dekoracyjny, przypominający o jednym z najpiękniejszych rozdziałów w życiu.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224.