Planer ślubny w kolorze butelkowej zieleni. Organizer personalizowany.
search
  • Planer ślubny w kolorze butelkowej zieleni. Organizer personalizowany.
  • Planer ślubny z miejscem na notatki.
  • Planer z kieszonką na dokumenty i umowy z usługodawcami.
  • Personalizowany planer ślubny z imionami i datą.

PLANER ślubny personalizowany z welurową okładką

79,98 zł
Brutto

Ten planer będzie pełnić rolę skarbnicy Waszych najcenniejszych wspomnień oraz planów, które razem zrealizujecie. Wewnątrz, rozbudowane listy zadań upraszczają zawiłości organizacyjne, zapewniając, że każdy detal będzie miał swoje miejsce. Niech każda strona przypomina Wam o siłach, które Was połączyły i o radości, która ma nadejść.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zaprojektowany, by być świadkiem Waszej miłości i towarzyszyć Wam w drodze do ołtarza, ten planer jest świadectwem Waszego związku. Nie tylko ułatwi organizację tego wyjątkowego dnia, ale stanie się też cenną pamiątką, w której zapiszecie przyszłe plany i marzenia.  Każda strona tego planera jest świadkiem drogi, jaką przeszliście razem i tą, którą jeszcze przed Wami. 

Welurowa okładka w głębokim odcieniu zieleni komponuje się idealnie z imionami narzeczonych, które wyróżniają się na okładce. Data zawarcia związku małżeńskiego i delikatne roślinne motywy pięknie współgrają, tworząc spójną i elegancką całość. W środku znajdziesz starannie zaplanowane strony, które pomogą ci uporządkować każdy detal, od gości po menu, zapewniając, że żaden element nie umknie Twojej uwadze. Przemyślane sekcje i listy kontrolne służą jako kompan w każdym kroku organizacji, od pierwszych zaproszeń po ostatni taniec. Wewnętrzna kieszonka na dokumenty i gumka na długopis są praktycznymi dodatkami, które świadczą o dbałości o szczegóły, tak ważne w drodze do perfekcyjnego dnia.

Niech ten planer stanie się kroniką Waszej miłości, miejscem, gdzie możecie zanotować nie tylko plany, ale i marzenia, które razem zrealizujecie. Jest to więcej niż narzędzie; to towarzysz, który będzie przy Tobie na każdym etapie tej wyjątkowej podróży, przypominając o siły Waszej miłości każdego dnia, aż do chwili, gdy powiecie sobie „tak”.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224.