Planer ślubu i wesela w welurowej okładce. Złocone serduszko na butelkowo-zielonej okładce.
search
  • Planer ślubu i wesela w welurowej okładce. Złocone serduszko na butelkowo-zielonej okładce.
  • Wnętrze planera ślubnego w welurowej okładce.
  • Wygodna kieszonka na dokumenty w planerze ślubnym.
  • PLANER ślubny welurowy butelkowa zieleń ze złotym serduszkiem

PLANER ślubny welurowy butelkowa zieleń ze złotym serduszkiem

69,98 zł
Brutto

Organizacja ślubu może być skomplikowana, ale dzięki planerowi ślubnemu stanie się znacznie łatwiejsza i bardziej stylowa. Ten luksusowy planer został zaprojektowany, aby pomóc parom młodym w zarządzaniu wszystkimi aspektami ich wielkiego dnia, od początkowych planów po finałowe realizacje.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zaplanuj swój idealny ślub z elegancją dzięki naszemu welurowemu planerowi ślubnemu. Stylowy notatnik w welurowej okładce pomoże Ci zorganizować każdy szczegół – od listy gości po harmonogram dnia. Wzbogacony o przemyślane funkcje takie jak kieszonka na dokumenty, miejsce na notatki i zakładki. 

Elegancki niezbędnik z okładką z wysokiej jakości weluru nie tylko nadaje temu planerowi niepowtarzalny wygląd, ale też jest miła i przyjemna w dotyku. Idealny dodatek do ślubnych przygotowań z kolorowymi ilustracjami i radami. Na wierzchu okładki znajduje się złote serduszko, które pięknie zdobi planer. Wewnątrz planera znajdziesz nie tylko miejsce na notatki i listy, ale także szczegółowe kalendarze i miejsce na checklisty, które zapewnią, że niczego nie przeoczysz. Rozplanowanie szczegółów pozwala zwizualizować ostateczny wygląd imprezy. Planer zawiera też specjalne kieszonki na umowy z dostawcami, próbki i inne ważne dokumenty, co sprawia, że wszystkie niezbędne informacje są zawsze pod ręką.

Planer ślubny to dobry pomysł na prezent na zaręczyny dla pary. Inwestycja w nasz welurowy planer ślubny to inwestycja w spokój ducha i pewność, że wszystkie elementy tego wyjątkowego dnia będą dobrze zaplanowane i zorganizowane. Idealny dla każdej pary, która ceni sobie luksus i komfort podczas przygotowań do jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu. Po uroczystości planer pozostanie piękną pamiątką z przygotowań.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224

Informacje:

  • Planer wysyłany jest bez długopisu, należy dokupić go osobno.

Zobacz także