Książka prezent na zaręczyny. instrukcja obsługi Panny Młodej i Pana Młodego.
search
  • Książka prezent na zaręczyny. instrukcja obsługi Panny Młodej i Pana Młodego.
  • Środek książki - prezentu dla narzeczonych. Instrukcja obsługi Panny Młodej i Pana Młodego.

INSTRUKCJA obsługi zabawny prezent na zaręczyny dla narzeczonych Panna Młoda/Pan Młody

21,98 zł
Brutto

Twoi znajomi w końcu zaręczyli się po wielu latach życia "na kocią łapę"? Szukasz fajnego prezentu dla zaręczonej znajomj pary z poczuciem humoru? Świetnie się składa - mamy dla Ciebie absolutną nowość, która doskonale sprawdzi się jako prezent na zaręczyny! Zabawna instrukcja Panny Młodej i Pana Młodego.

Rodzaj: panna młoda
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Twoi znajomi w końcu zaręczyli się po wielu latach życia "na kocią łapę"? Szukasz fajnego prezentu dla zaręczonej znajomej pary z poczuciem humoru? Świetnie się składa - mamy dla Ciebie absolutną nowość, która doskonale sprawdzi się jako prezent na zaręczyny! Zabawna instrukcja Panny Młodej i Pana Młodego w prosty i przystępny sposób zwraca uwagę na najważniejsze aspekty przygotowania do najważniejszego dnia w życiu. Niezbędna pozycja na półce każdej pary, która przygotowuje się do ślubu i wesela!

Opis:

  • Elegancko wydane książki z instrukcją obsługi Panny Młodej i Pana Młodego. Okładka ma unikalną powierzchnię, która ma matowy, satynowy połysk. Ponadto posiada zaokrąglone brzegi. Jej nowoczesny design przedstawia każdą z tych postaci w sposób wykładowczy z rozłożeniem na czynniki pierwsze. Zabawne podpisy dopełniają całości. Autorami książek są Shandon Fowler i Carrie Denny. Opisują oni w przezabawny sposób, jakie perypetie mogą spotkać zaręczonych, którzy planują ślub i wesele. W środku znajdą oni masę niezbędnych rad, które przydadzą się przy organizacji tego wydarzenia oraz pułapki, jakie mogą ich spotkać. Całość utrzymana jest w mega humorystycznym tonie. W książce znajdą się takie aspekty, jak wybór obrączek, bukietów, cateringu, fotografa wraz z instrukcjami, czego warto dopilnować. W obu pozycjach podano jak na tacy dosłownie WSZYSTKO, o czym przyszli małżonkowie powinni wiedzieć przy organizacji ślubu i jak przy niej nie zwariować ;)

Zastosowanie:

  • Zabawne książki z instrukcją obsługi Panny Młodej i Pana Młodego to świetny prezent dla znajomych, którzy się zaręczyli. Podarowane odpowiednio wcześnie przed ślubem zdołają przygotować ich na szaleństwa organizacji własnej ślubnej ceremonii i przyjęcia weselnego. Jeśli Wasi bliscy mają poczucie humoru, taki upominek z pewnością przypadnie im do gustu. To fajny sposób na sprezentowanie im poradnika dotyczącego ślubu i wesela. Jeśli cieszysz się razem z nimi, koniecznie podaruj im coś, co zapamiętają jeszcze długo po ślubie. 

Wymiary:

  • 17,5cm x 12,5cm; ilość stron: Panna Młoda - 220 stron; Pan Młody - 200 stron

WAŻNE:

  • cena dotyczy jednego egzemplarza

Zobacz także