BALONY z napisem Kocham Cię Dekoracje na zaręczny

24h

19,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jesteście parą już długo i chciałbyś przenieść ten związek na wyższy poziom, czyli małżeństwo? A może, mimo że nie znacie się bardzo długo, zakochałeś się po uszy i wiesz, że właśnie z tą osobą chciałbyś spędzić resztę życia? Oświadczyny to ważne wydarzenie dla każdej pary i punkt przełomowy, którego efektem jest stanięcie na ślubnym kobiercu. Pragniesz pozytywnie zaskoczyć swoją wybrankę? Zadbaj o odpowiednią oprawę i romantyczny nastrój, a z pewnością na Twoje pytanie: - Czy wyjdziesz za mnie? Odpowie bez wahania: - Tak! Niezależnie od tego, czy planujesz romantyczną kolację w domu, czy w restauracji, na tą okazję doskonale sprawdzi się balonowa girlanda z napisem Kocham Cię. Dzięki niej wprowadzisz odświętną atmosferę do wnętrza i sprawisz, że Twoje oświadczyny będą jeszcze bardziej wyjątkowe. 

Planujesz oświadczyny i chcesz zaskoczyć swoją wybrankę? Zadbaj o odpowiednią oprawę tego wydarzenia, aby Twoja ukochana poczuła się wyjątkowo. Samo uklęknięcie i zadanie magicznego pytania jest bardzo romantyczne, ale dlaczego by nie zrobić tego z większym rozmachem? W końcu najprawdopodobniej będziesz to robił tylko raz w życiu! Dzień zaręczyn zapamiętacie oboje do końca życia i z pewnością będziecie nie raz wracać do niego we dwoje. Dekoracja pokoju lub restauracyjnej sali to doskonały sposób na stworzenie romantycznej atmosfery i pomysł na oryginalne oświadczyny. W tym celu sięgnij po balonową girlandę z napisem Kocham Cię, która zachwyci każdą kobietę, a Tobie pomoże wyznać wybrance swoje uczucia. 

Balony to uniwersalny rodzaj dekoracji chętnie wykorzystywany na przyjęciach każdego typu. Łatwość obsługi i możliwość stworzenia niemal nieograniczonych aranżacji z ich udziałem powoduje, że są tak popularne. Balony świetnie sprawdzą się także jako dekoracja na zaręczyny — udekoruj nimi miejsce kolacji, a Twoja wybranka z pewnością będzie zachwycona! Balonowa girlanda na zaręczyny to zestaw foliowych balonów w kształtach liter, z których ułożysz napis Kocham Cię. Balony mają kolor metalizowanej czerwieni. Do zestawu dołączona jest słomka, która ułatwi ich nadmuchanie oraz 3-metrowa wstążka, która pozwoli wykonać odpowiednią aranżację.

Wymiary:
  • 240 x 35 cm,
  • zestaw zawiera słomkę oraz wstążkę o długości ok. 3 m.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: