Personalizowany welurowy planer ślubny. Piękny planer wesela.
search
  • Personalizowany welurowy planer ślubny. Piękny planer wesela.
  • Ślubny organizer dla Panny Młodej. Planer z harmonogramem ślubu.
  • Terminarz zadań przed ślubem. Organizacja ślubu i wesela krok po kroku.
  • Pomocny planer na ślub i wesele. Personalizowana okładka.
  • Welurowy planer ślubny dla panny młodej. Okładka w butelkowej zieleni.

PLANER ślubny personalizowany welurowy Mrs

69,98 zł
Brutto

Zawirowania przygotowań do ślubu wymagają odpowiedniej organizacji i porządku. Welurowy planer ślubny, personalizowany przyszłym nazwiskiem Panny Młodej to prawdziwa skarbnica pomysłów oraz pomocnik w przygotowaniu się do najważniejszego w życiu dnia. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, które wymaga precyzyjnego przygotowania. W tych chwilach, każdy detal ma znaczenie, a odpowiednie zaplanowanie uroczystości to klucz do sukcesu. Nic więc dziwnego, że przyszła Pani Młoda potrzebuje narzędzia, które pomoże jej uporządkować myśli i zadania.

Personalizowany planer ślubny to niezbędnik każdej zorganizowanej narzeczonej. Jego welurowa okładka w odcieniu butelkowej zieleni jest miękka w dotyku i od razu przyciąga wzrok. Ekskluzywna personalizacja pozwala na dodanie na froncie przyszłego nazwiska. Tytuł "Mrs" wraz z personalizowanym nazwiskiem na okładce podkreśla osobisty wymiar przygotowań. Tekst wypisany jest piękną ozdobną czcionką w białym kolorze. Wnętrze wypełniają strony z eleganckimi grafikami, inspirującymi zdjęciami i funkcjonalnymi sekcjami. Znajduje się tam miejsce na wypisanie gości weselnych czy rozpisanie planów stołów, upraszczając każdy aspekt organizacji. Planer posiada także miejsce na przechowanie długopisu. Dodatkowo, na tylnej okładce znajdzie się kieszonka do przechowania drobnych dokumentów.

Planer ślubny to niezastąpiony kompan, który prowadzi przez cały proces organizacji ślubu. Idealnie nadaje się jako prezent na zaręczyny czy przyjęcie z okazji wieczoru panieńskiego. Będzie także praktycznym, a zarazem stylowym towarzyszem każdego dnia przygotowań do tego jedynego w życiu wydarzenia. Organizuj, planuj i świętuj z planerem, który jest tak wyjątkowy jak Ty.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224

Informacje:

  • Planer wysyłany jest bez długopisu, należy dokupić go osobno

Zobacz także