Zestaw w postaci karafki i szklanek na prezent dla świadka.
search
 • Zestaw w postaci karafki i szklanek na prezent dla świadka.
 • Zestaw w postaci karafki i szklanek na prezent dla świadka.
 • Zestaw w postaci karafki i szklanek na prezent dla świadka.

ZESTAW ekskluzywny karafka i 6 szklanek prezent dla świadka

199,98 zł
Brutto
Zestaw karafka plus szklanki prezent dla najlepszego świadka to bez wątpienia dobry sposób, by podziękować za pomoc w dniu ślubu. Na pewno świadek będzie zachwycony takim prezentem, zwłaszcza jeśli lubi mocniejsze alkohole. 

Personalizacja zamówienia

Dozwolone formaty plików to: GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Zestaw karafka plus szklanki prezent dla najlepszego świadka to bez wątpienia dobry sposób, by podziękować za pomoc w dniu ślubu. Na pewno świadek będzie zachwycony takim prezentem, zwłaszcza jeśli lubi mocniejsze alkohole. 

Opis:

 • Zestaw karafka plus szklanki prezent dla najlepszego świadka doskonale się prezentuje. Jest wykonany z grubego szkła, zatem jest też bardziej odporny na uszkodzenia. Składa się z karafki oraz sześciu szklanek. Zatem świadek będzie mógł zaprosić do wspólnego świętowania nie tylko pana młodego ale również kilka innych osób.
 • Na karafce oraz jednej szklance widoczna jest personalizacja. Karafka ozdobiona jest herbem z widocznym wewnątrz szerokim kieliszkiem, a także cygarem. Jest to zestaw klasycznego gentlemana. Poniżej trwałą metodą umieścimy imię świadka, a także napis: „Dziś świadek, przyjaciel na zawsze”.  Taki sam napis widnieje na szklance, jednak jest na niej inna grafika. Mianowicie jest to muszka, co oczywiście także kojarzy się z eleganckim mężczyzną i formalnym stylem. Zatem jedna szklanka przeznaczona jest dla świadka, a pozostałe dla jego gości.          

Zastosowanie:

 • Zestaw karafka plus szklanki prezent dla najlepszego świadka znajdzie zastosowanie już w trakcie wesela. Wystarczy, że wręczysz go świadkowi jeszcze przed ślubem. W końcu najczęściej angażuje się on w przygotowania i wspiera Cię już wcześniej, choćby przy wyborze garnituru czy smokingu. Zatem czas mu za to podziękować. W takiej sytuacji świadek może wypełnić karafkę whiskey czy brendy i częstować nim gości już w czasie wesela.
 • Oczywiście warto do takiego prezentu dokupić dobry alkohol. W końcu najlepszy świadek zasługuje na najwykwintniejszy trunek.  Zestaw można wręczyć także w trakcie wesela, w obecności wszystkich gości. Wtedy może być to poprzedzone zadedykowaniem piosenki czy wypowiedzeniem kilku słów podziękowania. Na pewno karafka zajmie honorowe miejsce w mieszkaniu świadka. Umieści ją w witrynie albo barku w otoczeniu różnych alkoholi. Świetnie sprawdzi się także na nalewki domowej roboty. Będzie ją z dumą wykorzystywał bardzo często w czasie swoich urodzin, imienin i innych uroczystości.         
Wymiary:
 • karafka: 700 ml,
 • 6 szklanek: 300 ml.

Karafka dla świadka

Choć wydawać by się mogło, że świadek jest na ślubie postacią drugoplanową, to nic bardziej mylnego! Okazuje się, że to osoba równie ważna, jak Młoda Para – bez świadka nie mógłby się przecież odbyć żaden ślub. Nie można więc zapominać o istotniej funkcji, jaką pełni ta osoba i warto właściwie docenić jej starania o to, aby dzień ślubu zapisał się w pamięci wszystkich uczestników pozytywnie. W jaki jednak sposób najlepiej wyrazić swoją wdzięczność za pomoc, wsparcie i służenie dobrym słowem? Co zrobić, aby wyróżnić świadka i sprawić, by ten poczuł się wyjątkowy i niezastąpiony? Najlepszym sposobem okazuje się drobny prezent, który podarowany wraz ze słowem „dziękuję”, wywrze na świadku największe wrażenie. Znakomitym wyborem będzie personalizowana karafka dla świadka.

Karafka – podziękowanie dla świadka

Dostępna w naszym sklepie karafka jest doskonałym pomysłem na prezent, który wynagrodzi świadkowi jego uwagę oraz odpowiedzialność tak niezbędną podczas organizacji wymarzonego ślubu. Z takiego podarunku prawdopodobnie ucieszy się każdy, kto przepada za nieco mocniejszymi alkoholami. Karafka dla świadka znakomicie spełni swoje zadanie i zachwyci obdarowaną osobę – szczególnie jeśli w zestawie z karafką znajdzie się także pyszny trunek. Zestaw dostępny w ofercie naszego sklepu zawiera w sobie karafkę wraz z 6 szklankami, dzięki czemu świadek będzie mógł delektować się wybornym alkoholem w towarzystwie swoich najbliższych przyjaciół. Przyjęło się, że prezent dla świadka powinien być albo śmieszny, albo praktyczny. Karafka – zestaw dla świadka – bez wątpienia doskonale wpisuje się w tę drugą rolę. Warte uwagi jest także zdobienie samego podarunku. Na karafce oraz jednej szklance znajduje się bowiem personalizacja, dzięki czemu upominek stanowi także wyśmienitą pamiątkę.

Karafka – zestaw 6 szklanek dla świadka

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zestaw z karafką i szklankami, znalazł zastosowanie już w trakcie samego wesela. W takim wypadku wystarczy wręczyć świadkowi prezent przed ślubem, tak aby mógł on cieszyć się nim podczas zabawy. Bez wątpienia każdy mężczyzna będzie zadowolony, jeśli otrzyma tak pięknie wykonany prezent. Jest tylko jeden sposób na to, aby pyszny trunek był jeszcze pyszniejszy – należy spożywać go z ulubionego naczynia w doborowym towarzystwie.

Zobacz także