Ramka ozdobna na upominek dla nowożeńców. Zachowana w jasnej kolorystyce, z błękitnym zdobieniem.
search
  • Ramka ozdobna na upominek dla nowożeńców. Zachowana w jasnej kolorystyce, z błękitnym zdobieniem.

RAMKA na zdjęcie ślubne prezent dla Młodej Pary Coś Niebieskiego

54,98 zł
Brutto
Oferowana przez nas ramka na zdjęcie z kolekcji "Coś Niebieskiego" stanowi wymarzony prezent, zarówno na ślub jak i dla nowożeńców. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów charakteryzuje się trwałością oraz efektywnym wyglądem.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku .png .jpg .gif
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
wydruk zdjęcia: nie
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Oferowana przez nas ramka na zdjęcie z kolekcji "Coś Niebieskiego" stanowi wymarzony prezent, zarówno na ślub jak i dla nowożeńców. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów charakteryzuje się trwałością oraz efektywnym wyglądem.

Opis:
  • Znalezienie odpowiedniego prezentu na ślub lub dla nowożeńców nierzadko stanowi poważne wyzwanie. Polecamy postawić na sprawdzony i pewien przepis! Ramka na zdjęcie to upominek nie tylko piękny, ale również praktyczny. Wyjątkowe walory wizualną czynią z niej niebanalny element wystroju wnętrza. Umieszczone w niej zdjęcia pozwala w dowolnym momencie przenieść się wspomnieniami do wyjątkowego dnia ślubu - wystarczy tylko jedno spojrzenie!
  • Para młoda z pewnością doceni tak dobrze przemyślany prezent. Na ramce znajdują się imiona narzeczonych, a także data ślubu. Personalizowany charakter upominku czyni go prawdziwie osobistym, intymnym i wyjątkowym. Zaprojektowanym z myślą specjalnie o Twoich bliskich! Po bokach ramki na zdjęcie znajdują się utrzymane w błękitnej tonacji ilustracje chmur, kwiatów oraz listków. Wspólnie tworzą one z pewnością unikalny i zapadający w pamięci nastrój, a kompozycja kolorystyczna budzi uczucie harmonii i spokoju ducha.
  • Użyta kolorystyka cechuje się uniwersalnością i została dobrana tak, aby bezproblemowo pasować do niemal każdego rodzaju wystroju wnętrza. Dzięki temu nasza ramka na zdjęcie będzie się pięknie prezentować na półce lub na stoliku. Czcionka, której użyto na tym prezencie na ślub lub dla nowożeńców, jest w stylu odręcznego pisma. Stanowi ona przykład prawdziwie mistrzowskiego opanowania sztuki kaligrafii. Pomiędzy imionami znajduje się rysunek serduszka, symbolizującego autentyczność oraz długowieczność miłości zakochanej pary.
Zastosowanie:
  • Ramka na zdjęcie najlepiej komponuje się z pozostałymi elementami kolekcji "Coś Niebieskiego". Jako komplet kolekcja ta stanowi z pewnością wymarzony wręcz prezent na ślub lub dla nowożeńców. Przykładamy ogromną uwagę do selekcji asortymentu naszego sklepu online ŚlubneZakupy.pl. Wybierając nasze produkty, możesz mieć pewność, że kupujesz sprawdzone i wysokiej jakości prezenty. Sprawiły one radości i satysfakcję setkom szczęśliwych par młodych! Nie zwlekaj, kup naszą ramkę na zdjęcie i dołącz do setek zadowolonych klientów!

Wymiary:

  • ramka: 20 cm × 20 cm
  • miejsce na zdjęcie w rozmiarze: 10 cm × 15 cm

Zobacz także