Zegar drewniany z personalizacją i grafiką kwiatową. Idealny prezent na rocznicę ślubu dla pary.
search
  • Zegar drewniany z personalizacją i grafiką kwiatową. Idealny prezent na rocznicę ślubu dla pary.

ZEGAR ścienny Prezent na Rocznicę Ślubu Jak Jeden Dzień

59,98 zł
Brutto
Zegar ścienny - prezent na rocznicę ślubu to wspaniały podarunek dla Jubilatów.  Wręczając go dajesz dowód na to, jak ważni są dla Ciebie. To potwierdzenie tego, że doskonale wiesz, jak istotne są dla nich chwile spędzane razem. Taki upominek na bardzo długo wpisze się w pamięć małżonków. Przypomni  im też o tym, jak szczególna jest każda minuta.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zegar ścienny - prezent na rocznicę ślubu to wspaniały podarunek dla Jubilatów.  Wręczając go dajesz dowód na to, jak ważni są dla Ciebie. To potwierdzenie tego, że doskonale wiesz, jak istotne są dla nich chwile spędzane razem. Taki upominek na bardzo długo wpisze się w pamięć małżonków. Przypomni  im też o tym, jak szczególna jest każda minuta. Nie pozwoli, na przykład, spóźnić się na umówioną kolację z Drugą Połówką. Pomoże też na czas zaplanować rocznicową kolację, o której przypomni zaproszenie na ślub i rocznicę ślubu.

Opis:
  • Zegar ścienny - prezent na rocznicę ślubu, został zaprojektowany specjalnie dla małżeństwa świętującego kolejny rok spędzony razem. Możesz podarować go swoim dzieciom, rodzeństwu czy przyjaciołom. Idealnie pasuje on do każdego wnętrza. Pozwoli też każdej parze docenić najwyższy poziom jego wykonania. Eleganckie, metalowe, wskazówki - godzinowa, minutowa i sekundowa - każda o innym kształcie, dodają zegarowi oryginalnego wyglądu oraz dokładnie informują o aktualnej godzinie. Cztery, symetrycznie umieszczone delikatne czarne serduszka akcentują okazję, z której wręczony został prezent. Odpowiednio dobrany cytat, umieszczony w dolnej części tarczy, podkreśli rangę uroczystości. Czytelność tarczy podkreślają też czarne kropeczki, nie pozwalające pomylić się w odczytaniu godziny. 

Zastosowanie:
  • Zegar ścienny – wiszący na ścianie  doskonale wpisze się swoimi wymiarami w każde pomieszczenie dodając mu przytulności. Możliwość spersonalizowania go poprzez wpisanie imion małżonków połączonych nierozerwalnym łącznikiem “&”, podkreśli intymny charakter podarunku.  Delikatny motyw kwiatowy, pastelowo - różowe magnolie otoczone zielonymi liśćmi, umieszczony na szklanej tarczy, będącej imitacją drewna przypomni pachnący kwiatami dzień ślubu, a imienna dedykacja  odmierzy wspólnie spędzony czas. Optymalna średnica, subtelnie a zarazem wyraźnie wpisze upominek w aranżację pokoju. To wyjątkowa pamiątka, która służąc przez długi czas, będzie przypominała o najważniejszym dniu w życiu małżonków.

Wymiary:
  • średnica: ok. 30 cm, grubość: ok. 4 mm.

Zobacz także