Personalizowana ramka na zdjęcie z napisem. Wyjątkowy prezent - ramka na zdjęcie z dedykacją.
search
  • Personalizowana ramka na zdjęcie z napisem. Wyjątkowy prezent - ramka na zdjęcie z dedykacją.
  • Ramka na zdjęcie z własnym podpisem. Romantyczny prezent - ramka na zdjęcie z imieniem.

RAMKA na zdjęcie z podpisem Romantyczny Prezent Walentynkowy

64,98 zł
Brutto

Przygotuj wyjątkowy prezent dla swojej ukochanej osoby dzięki naszej ramce na zdjęcie z podpisem. Napis 'JA CIEBIE BARDZIEJ' dodaje ramce osobistego akcentu, podkreślając głębokie uczucia. Możliwość personalizacji imieniem sprawia, że prezent staje się jeszcze bardziej bliski sercu.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Maks. 250 znaków
wydruk zdjęcia: tak
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ramka na zdjęcie z podpisem to niezwykły sposób na uwiecznienie pięknych chwil i wzmocnienie więzi. Napis 'JA CIEBIE BARDZIEJ' dodaje ramce osobistego akcentu, wywołując uśmiech i wzmacniając poczucie bliskości. Możliwość personalizacji imieniem sprawia, że prezent staje się jeszcze bardziej osobisty, a umieszczone w niej zdjęcie staje się wyrazem głębokich uczuć między bliskimi osobami.

Ta elegancka, biała ramka doskonale podkreśla Wasze ulubione wspólne zdjęcie. Jej minimalistyczny design sprawia, że idealnie komponuje się z każdym wnętrzem, a dodany napis nadaje jej niepowtarzalnego charakteru. Prosta konstrukcja ramki pozwala zdjęciu stać się centralnym punktem tego niesamowitego upominku.

Jako prezent walentynkowy, ramka ta staje się symbolem trwałości uczuć. To nie tylko ozdoba, ale także codzienne przypomnienie o ważnej osobie w naszym życiu. Z każdym spojrzeniem na zdjęcie budzi się kolejne wspomnienia i uczucia, czyniąc ten prezent coraz cenniejszym z upływem czasu.

Wymiary:

  • ramka: 20 cm × 20 cm
  • miejsce na zdjęcie w rozmiarze: 10 cm × 15 cm.

Zobacz także