Personalizowana poduszka z nadrukiem. Wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby.
search
  • Personalizowana poduszka z nadrukiem. Wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby.
  • Poduszka z własnym zdjęciem. Personalizowany podarunek na każdą okazję.

PODUSZKA ze zdjęciem dekoracyjna personalizowany prezent dla pary FOREVER

45,98 zł
Brutto

Personalizowana poduszka z nadrukiem to oryginalny prezent, który sprawi, że każdy dzień będzie pełen miłych wspomnień. Dodaj do niej ulubione zdjęcie i imiona, aby stworzyć niepowtarzalną pamiątkę. To doskonały sposób na wyrażenie uczuć i zachowanie ważnych chwil na zawsze.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Personalizowana poduszka z nadrukiem zdjęcia to nie tylko prezent, to pamiątka, która będzie towarzyszyć zakochanej parze na każdym kroku. Nadruk “FOREVER” wraz z imionami dodaje intymności i głębi temu prezentowi, tworząc piękny symbol miłości. To niezwykły gest, który wyraża uczucia w sposób szczery i pomysłowy. Każdego dnia będzie przypominał o wspólnie przeżytych chwilach pełnych emocji.

Jako element dekoracyjny, poduszka z nadrukiem doskonale wtapia się w różnorodne aranżacje wnętrz, od nowoczesnych po klasyczne. To nie tylko praktyczny prezent, ale również źródło ciepła i intymności w domowym zaciszu, który wnosi do każdego wnętrza niepowtarzalny charakter.

Wykonana z wysokiej jakości materiałów, poduszka zapewnia nie tylko komfort, ale także trwałość. Solidne wykonanie i staranne detale gwarantują, że będzie towarzyszyć parze przez wiele lat, zachowując swój oryginalny wygląd i wartość sentymentalną.

Wymiary:

  • 40 cm x 40 cm

Zobacz także