Personalizowana czekolada Merci. Czekolada z własnym zdjęciem.
search
  • Personalizowana czekolada Merci. Czekolada z własnym zdjęciem.
  • MERCI ze zdjęciem podziękowanie prezent dla ukochanej

MERCI ze zdjęciem podziękowanie prezent dla ukochanej

24,98 zł
Brutto

Szukasz niezwykłego pomysłu na prezent dla ukochanej osoby? Personalizowana czekolada Merci z Waszym zdjęciem to doskonały wybór! Ta cudowna niespodzianka, w eleganckim opakowaniu z dedykacją, to wyraz głębokich uczuć i troski.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Słodka niespodzianka dla ukochanej osoby - personalizowana czekolada Merci w personalizowanym opakowaniu z Waszym zdjęciem. Niech ten romantyczny prezent na Walentynki, rocznicę lub bez okazji wyrazi głębokie uczucia i wdzięczność. Każdy kawałek tej czekolady to nie tylko słodki smak, ale także symboliczny gest miłości.

Czekolada Merci z indywidualnym opakowaniem jest doskonałym sposobem na wyrażenie uczuć w niezwykle osobisty sposób. Oprócz zdjęcia pary, opakowanie zawiera dedykację i osobistą wiadomość, która nadaje prezentowi niepowtarzalnego charakteru. Niech ta słodka niespodzianka przypomina o głębokim związku i wzajemnej miłości, która towarzyszy Wam na każdym kroku.

Czekolada to symbol miłości i wdzięczności za wspólne spędzone chwile. Bez względu na okazję, będzie to gest, który wywoła uśmiech na twarzy ukochanej osoby i przypomni o szczególnej więzi, jaka Was łączy.

Wymiary:

  • 21,5 x 10,5 cm.

Zobacz także