Personalizowana ramka na zdjęcie. Prezent na Walentynki dla ukochanej osoby.
search
  • Personalizowana ramka na zdjęcie. Prezent na Walentynki dla ukochanej osoby.
  • Elegancka ramka na zdjęcie z imieniem. Romantyczny upominek z personalizacją.

RAMKA na zdjęcie pary Prezent dla zakochanych

64,98 zł
Brutto

Podaruj swojej ukochanej osobie elegancką ramkę na zdjęcie, która przekazuje sentymentalną wartość wspólnych chwil. Ta urocza ramka, idealna na Walentynki, rocznicę lub po prostu jako wyraz miłości, wyróżnia się swoim jasnym designem, który łatwo dopasować do każdego wnętrza. Z personalizowanym napisem "Najpiękniejsze są chwile spędzone razem" i możliwością dodania podpisu, stanie się ona wyjątkowym symbolem miłości.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku .png .jpg .gif
  • Maks. 250 znaków
wydruk zdjęcia: tak
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ramka na zdjęcia z opcją personalizacji to pomysłowy prezent, który przekazuje emocje i sentyment. Doskonały na każdą okazję, od Walentynek po rocznice, stanowi on symboliczny gest miłości i pamięci. Jasny kolor ramki harmonizuje z różnymi wnętrzami, a sentymentalny napis "Najpiękniejsze są chwile spędzone razem" dodaje jej romantycznego akcentu.

Możliwość personalizacji nadaje prezentowi indywidualnego charakteru, czyniąc go jeszcze bardziej osobistym . To nie tylko upominek, ale również pamiątka, która będzie przypominać o wspólnych chwilach każdego dnia. Elegancka i praktyczna, ta ramka na zdjęcia stanie się ozdobą każdego domu i serca ukochanej osoby.

Pozwól tej ramce zatrzymać ulotne chwile i spersonalizować przestrzeń, wyrażając swoje uczucia w niezwykle osobisty sposób. Niech to będzie prezent, którym wyrażasz wdzięczność i miłość, przypominając o wartości wspólnych przeżyć i chwil spędzonych razem.

Wymiary:

  • ramka: 20 cm × 20 cm
  • miejsce na zdjęcie w rozmiarze: 10 cm × 15 cm.

Zobacz także