Personalizowany brelok do kluczy. Upominek z indywidualnym napisem.
search
  • Personalizowany brelok do kluczy. Upominek z indywidualnym napisem.
  • PIERSIÓWKA mini brelok z grawerem Prezent dla mężczyzny

PIERSIÓWKA mini brelok z grawerem Prezent dla mężczyzny

32,98 zł
Brutto

Mini piersiówka z grawerem to niebanalny sposób, by wyrazić troskę i dać upominek „na wszelki wypadek”. Mały rozmiar pozwala nosić ją jako brelok, więc wybrany trunek zawsze będzie w zasięgu ręki. Personalizowany grawer sprawia, że ten mały breloczek staje się osobistą pamiątką, która może rozbawić i wywołać uśmiech. To idealna opcja na prezent, zwłaszcza dla osób, które lubią oryginalne gadżety z nutką dowcipu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zawsze pod ręką, ta mini piersiówka z brelokiem to praktyczny dodatek dla każdego mężczyzny. Wykonana ze stali nierdzewnej, gwarantuje trwałość i stylowy wygląd.  Z przodu zdobi ją precyzyjny grawer z imieniem, który nadaje jej indywidualnego charakteru.

Elegancka powierzchnia piersiówki jest idealnym tłem dla personalizowanego graweru. Może on zawierać imię, dodając tym samym osobisty akcent do prezentu. Humorystycznego akcentu dodaje napis "Lekarstwo na wszystko". Solidne wykonanie breloka zapewnia, że będzie on służyć przez lata. Mały rozmiar piersiówki czyni ją nie tylko wygodną, ale i dyskretną. Jest to idealne rozwiązanie, by mieć przy sobie odrobinę ulubionego trunku.

Taki brelok to świetny wybór na prezent – czy to urodziny, wieczór kawalerski, czy jako drobny upominek. To także oryginalny dodatek do kluczy czy plecaka, przypominający o wyjątkowych momentach i bliskich osobach.

Wymiary:

  • pojemność: 30 ml,
  • wysokość z korkiem 6 cm, szerokość: 4 cm.

Zobacz także