PROŚBA o świadkowanie dla niego Piersiówka w szkatułce
search
 • PROŚBA o świadkowanie dla niego Piersiówka w szkatułce
 • PROŚBA o świadkowanie dla niego Piersiówka w szkatułce
 • PROŚBA o świadkowanie dla niego Piersiówka w szkatułce
 • PROŚBA o świadkowanie dla niego Piersiówka w szkatułce
 • PROŚBA o świadkowanie dla niego Piersiówka w szkatułce

PROŚBA o świadkowanie dla niego Piersiówka w szkatułce

89,98 zł
Brutto
Chcecie w spektakularny sposób poprosić świadków o świadkowanie? Dla wybranka na świadka mamy coś specjalnego. Szkatułka z ukrytym pytaniem pod zdrapką i grawerowaną piersiówką z pewnością zrobi na nim wrażenie

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Chcecie w spektakularny sposób poprosić świadków o świadkowanie? Dla wybranka na świadka mamy coś specjalnego. Szkatułka z ukrytym pytaniem pod zdrapką i grawerowaną piersiówką z pewnością zrobi na nim wrażenie.

Opis:
 • Pytanie do świadka może mieć wyjątkową oprawę. Piersiówka w szkatułce z elegancką kartką z pewnością zrobi wrażenie! Szkatułka, w której znajduje się pytanie do świadka, jest drewniana, w jasnym odcieniu. Na wieczku szkatułki umieścimy grawerowany napis, który prowadza nieco tajemniczości: MAM DO CIEBIE PYTANIE ... Aby dowiedzieć się co, skrywa środek, świadek musi otworzyć ją, odmykając metalowy, złoty zatrzask. Wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa.
 • Po lewej stronie, wewnątrz znajduje się elegancka kartka z motywem garnituru, nad którym znajduje się dalsza część zagadki: ZNALAZŁEM MIŁOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA, ALE WCIĄŻ POTRZEBUJĘ CIEBIE... Po prawej stronie umieszczony jest prezent dla świadka, czyli metalowa piersiówka w czarnym kolorze. Ma ona klasyczny kształt z lekkim uwypukleniem na tylnej ściance. Na froncie umieścimy grawerowany napis oraz grafikę z frakiem, który doskonale się uzupełnia z kartką po lewej stronie. Napis na piersiówce jest kolejnym etapem, który nieco uchyla rąbka tajemnicy: imię świadka SUPER ŚWIADEK PS pije za zdrowie Młodych.. Po wyciągnięciu piersiówki ukaże się w końcu część właściwa, czyli złote kółeczko, które jest zdrapką. Pod nią skrywa się pytanie: CZY ZOSTANIESZ MOIM ŚWIADKIEM? Jest to zwieńczenie całej niespodzianki.
Zastosowanie:
 • Piersiówka w szkatułce z drewna z pytaniem ukrytym pod zdrapką to rewelacyjny pomysł na spektakularne poproszenie o świadkowanie. Z pewnością wybranek na świadka będzie zaskoczony tak zakamuflowanym pytaniem. Zagadkowy upominek z ukrytym, kilkuetapowym rozwiązywaniem zagadki czego dotyczy pytanie.
 • Będzie to również wyjątkowa pamiątka o praktycznym charakterze. Szkatułka będzie częścią pamiątkową, natomiast piersiówka znajdzie swoje szerokie zastosowanie na wielu imprezach. Świadek będzie mógł jej użyć już na wieczorze kawalerskim. Toast za zdrowie Pary Młodej z pewnością będzie wtedy wznoszony nie raz. Oczywiście później wesele i poprawiny to także wyborna okazja na to, aby napełnić ją ulubionym trunkiem i delektować się jej smakiem przy piciu za zdrowie nowożeńców.
Wymiary:
 • szkatułka: 16 x 13 cm, głębokość: 2,5 cm,
 • piersiówka: 180 ml.

Unikatowy sposób na poproszenie o świadkowanie

Wybór świadka jest niezwykle ważny, można w ten sposób wyróżnić drugą osobę. Warto zadbać o to, aby zapytać o zgodę na pełnienie tej istotnej funkcji w odpowiedni sposób. Świetnie sprawdzi się upominek typu spersonalizowana grawerowana piersiówka dla świadka, będzie to wspaniałe rozwiązanie dla każdego pana. Doceni taki stylowy i praktyczny upominek, który stanie się jednocześnie ozdobą. Będzie można do niej wlać swój ulubiony trunek, który umili czas, rozgrzeje podczas chłodnego dnia. Wystarczy jedno spojrzenie na piersiówkę, aby wiedzieć, kto ją wręczył i z jakiej okazji.

Planujesz ślub? Prośba o świadkowanie dla niego piersiówka sprawdzi się idealnie

Jeśli ktoś nadal nie wie, co sprezentować świadkowi z okazji proszenia go o pełnienie tej zaszczytnej roli, to z pomocą przychodzi elegancka, personalizowana piersiówka w szkatułce. W przypadku panów taki upominek sprawdza się rewelacyjnie. Nie będzie żadnych wątpliwości, do kogo należy przedmiot. Ciekawy nadruk lub grawer sprawia, żeby piersiówka staje się jeszcze cenniejszym prezentem dla obdarowanego. Można liczyć na wysokie walory zarówno użytkowe, jak i estetyczne. Do produkcji piersiówki wykorzystano wysokiej jakości materiał, dzięki czemu jest ona niezwykle trwała, posłuży wiernie przez długi czas użytkownikowi. Personalizowana piersiówka to wyjątkowy upominek, obdarowany z pewnością będzie za niego wdzięczny. Można liczyć na to, że zostanie miło zaskoczony.

Taki gest zapada na długo w pamięć. Można sprawić jeszcze dodatkową niespodziankę i wypełnić piersiówkę wysokiej jakości trunkiem, ulubionym napojem alkoholowym. Piersiówki to oczywiście uniwersalny pomysł na prezent dla każdego mężczyzny. Sprawdzi się w przypadku wielu okazji typu urodziny, rocznica ślubu, awans w pracy itd. Można zdecydować się na zabawny napis, który za każdym razem wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Piersiówki prezentują się bardzo efektownie, a personalizowane nadruk czyni je jeszcze bardziej unikalnymi gadżetami. Można też zdecydować się na wręczenie bardziej rozbudowanego upominku, czyli przykładowo piersiówki i kieliszków, aby móc częstować swoich przyjaciół podczas przykładowo wspólnego wypadu na ryby. Zimą przyjemnie będzie mieć przy sobie coś, co rozgrzeje, a piersiówka nie zajmuje wiele miejsca. Można ją wręczyć podczas proszenia o świadkowanie lub w ramach podziękowania za pełnienie tej funkcji. Pięknie zapakowany upominek sprawia radość, jeszcze zanim obdarowane ujrzy zawartość pudełka.

Warto zadbać o wyjątkową oprawę podczas zadawania kluczowego pytania panu mającemu zostać świadkiem na ślubie. Poczuje się on doceniony, wyróżniony. Szkatułka z drewna może zostać potem przez niego wykorzystana na różne sposoby. Po jej otwarciu ukaże się zdrapka, która będzie miała ukrytą wiadomość w postaci pytania o świadkowanie.

Zobacz także