PIERSIÓWKA Pytanie do świadka z imieniem GARNITUR
search
  • PIERSIÓWKA Pytanie do świadka z imieniem GARNITUR

PIERSIÓWKA Pytanie do świadka z imieniem FRAK

49,98 zł
Brutto
Chcecie w nietuzinkowy sposób poprosić o świadkowanie? Mamy dla Was moc pomysłów, na to, aby Wasi wybrankowie zapamiętali to ważne pytanie na długo... Świadek z pewnością ulegnie, gdy zostanie poczęstowany piersiówką z własnym imieniem... 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Chcecie w nietuzinkowy sposób poprosić o świadkowanie? Mamy dla Was moc pomysłów, na to, aby Wasi wybrankowie zapamiętali to ważne pytanie na długo... Świadek z pewnością ulegnie, gdy zostanie poczęstowany piersiówką z własnym imieniem...

Opis:
  • Czarna, elegancka piersiówka z metalowym korkiem. Piersiówka ma klasyczny prostokątny kształt, który jednak jest wypukły. Kształt metalowej buteleczki nie bez powodu posiada specyficzne uwypuklenie. Kształtem ma dopasować się kształtu ciała, na wysokości klatki piersiowej. Tam bowiem wedle tradycji powinna znajdować się wewnętrzna kieszonka, najczęściej w męskim okryciu wierzchnim, w którym właśnie miejsce niekiedy może zająć piersiówka.
  • Metalowy, srebrny kolorek znajduje się na specjalnym zaczepie, który zabezpiecza przed zgubieniem zakrętki, zwłaszcza podczas spontanicznego sięgania po piersiówkę i odkręcania małych rozmiarów nakrętki.
  • Na wypukłym froncie butelki widnieje personalizowany napis, w formie pytania, które zostanie oczywiście poprzedzone imieniem wybranka na świadka. Powagi sytuacji dodaje grafika z męskim frakiem. Całość wygląda naprawdę iście dżentelmeńsko.
Zastosowanie:
  • Piersiówka z pytaniem do świadka to znakomity sposób na zrobienie tego z zaskoczenia. Wspólne wyjście na miasto możesz poprzedzić przygotowaniami! Do buteleczki, na której już będzie połyskiwało imię wybranka na świadka, wlejcie oczywiście jego ulubiony rodzaj alkoholu. Podczas postoju między jednym barem a drugim, albo już na początku, na rozgrzeweczkę, poczęstuj wybranka przygotowanym wcześniej napitkiem.
  • Takiego toastu to on z pewnością nie będzie się spodziewał. A na pewno będzie dla niego to nie lada miłe zaskoczeniem. Piersiówka sygnowana jego imieniem, tego nie da się nie zobaczyć, nawet gdy obraz już trochę nieostry. Będzie to chwila, która przejdzie do kolekcji z najpiękniejszymi wspomnieniami.
  • Sama butelka będzie dla świadka pamiątką z tego dnia. Za sprawą trwałej techniki grawerowania, którą został wykonany napis, za każdym razem gdy po nią sięgnie, od razu przypomni sobie ten szalony moment.
  • Piersiówka z pewnością jest oryginalnym pomysłem na prezent dla świadka, zwłaszcza że za jej sprawą możecie przy okazji poprosić o świadkowanie.
Wymiary:
  • 180 ml.

Piersiówka dla świadka

Wybranie właściwego świadka, który pomoże w organizacji ślubu i przejmie na swoje barki część obowiązków, to niezwykle ważna decyzja, którą warto odpowiednio przemyśleć. Świadek odgrywa niezwykle ważną rolę w czasie ceremonii ślubnej, toteż powinien to być ktoś zaufany, gotowy wesprzeć Parę Młodą w tym szczególnym dniu. Prośba o świadkowanie na ślubie powinna być szczera i serdeczna, a także zadana na tyle wcześnie, aby umożliwić świadkowi odpowiednie przygotowanie się do tej wyjątkowej roli. Znakomitym sposobem na zadanie tego ważnego pytania, jest przekazanie w ręce przyjaciela eleganckiej piersiówki z jego imieniem. Któż nie zachwyciłby się na widok tak niecodziennego i niezwykłego upominku?

Piersiówka dla świadka z grawerem i imieniem

Piersiówka dla świadka to doskonały pomysł na prezent, który pozwala wyrazić wdzięczność i uznanie dla osoby, która będzie pełnić tę ważną funkcję w czasie ślubu zakochanych. To znakomity sposób na podkreślenie wyjątkowej relacji łączącej Parą Młodą ze świadkiem. Personalizowana dedykacja dodaje piersiówce jeszcze więcej wartości i czyni ją naprawdę niezwykłą pamiątką. To doskonały prezent, który już zawsze będzie przypominał przyjacielowi o tym wyjątkowym dniu, kiedy zdecydował się pomóc zakochanym w organizacji ślubu. Dostępna w naszym sklepie piersiówka dla świadka doskonale pasuje swoim kształtem do kształtu ciała. Wedle tradycji powinna się ona znajdować w kieszonce wewnątrz męskiego okrycia. Zadbaliśmy o to, aby nasz produkt był solidnie wykonany – w końcu służy do przechowywania ulubionych trunków. Ich bezpieczeństwo jest więc w tym przypadku kluczowe!

Prośba o świadkowanie – nietuzinkowy sposób

Każdy byłby wzruszony, otrzymując od swojego przyjaciela personalizowaną piersiówkę z prośbą o świadkowanie. Ciekawym pomysłem jest podarowanie przyszłemu świadkowi piersiówki z zaskoczenia podczas wspólnej zabawy na mieście. Nie można jednak zapomnieć o wcześniejszym wlaniu do buteleczki ulubionego trunku swojego bliskiego kolegi! W takim przypadku oczarowany swoim upominkiem świadek z pewnością zgodzi się na sprawowanie tak ważnej funkcji podczas ślubu Pary Młodej. Wesele również jest momentem, kiedy przyjaciel skorzystać ze swojej niedawno otrzymanej piersiówki. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przelać do niej nieco alkoholu znajdującego się na stole i rozkoszować się nim, pijąc go wprost z przepięknie wykonanej butelki z grawerem. Dostępna w naszym sklepie piersiówka “Pytanie do świadka” z imieniem bez dwóch zdań zachwyci każdego, kto ją otrzyma!

Zobacz także