ZDRAPKA - Czy zostaniesz moim Świadkiem/Świadkową?

24h

16,98 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zaskakująca zdrapka to oryginalny sposób na poproszenie wybranych osób o to, aby zostali Waszymi świadkami. Dostępna tylko u nas!

  • Ozdobna zdrapka z ukrytym pytaniem: Będziesz moim Świadkiem lub Będziesz moją Świadkową? Zdrapka zawiera na górze napis: Mój wyjątkowy dzień nie może odbyć się bez Ciebie. Na dole jest informacja 'zdrap tutaj'. Po zdrapaniu ukazuje sie pytanie. Kartka ze zdrapką dla świadkowej zawiera motyw graficzny z suknią ślubną i butami, a pytanie skrywa się pod złotą zdrapką w kształcie serca. Dodatkowo do kartki dołączona jest zawieszka na złotym sznureczki, dzięki której usunięcie zdrapki będzie łatwiejsze. Zdrapka w wersji dla świadka to projekt z garniturem i pantoflami ślubnymi. Prośba o świadkowanie skrywa się pod złotym kółkiem. Do każdej z kartek dołączamy białą kopertę.
  • Zdrapka będzie świetnym elementem zaskoczenia, aby zapytać bliskie nam osoby czy zostaną Waszymi świadkami w tym wyjatkowym dla Państwa dniu. Stanie się to także fajną pamiątką, a chwila usuwania zdrapki będzie pełna emocji. Zaskoczcie swoich wybranków na świadków i zadajcie pytanie w nietuzinkowy spsosób. Z pewnością takie rozwiązanie mile ich zaskoczy.
Wymiary:
  • 21 x 15 cm.
Ważne:
  • Wybierz przy produkcie czy wybierasz zdrapkę dla świadkowej czy dla świadka.Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: