Personalizowane bańki mydlane na ślub. Ślubne bańki mydlane z imionami.
search
  • Personalizowane bańki mydlane na ślub. Ślubne bańki mydlane z imionami.

BAŃKI mydlane personalizowane na ślub Srebrne Love 10szt

39,98 zł
Brutto

Bańki mydlane to oryginalny sposób na dodanie lekkości i zabawy do Waszego ślubu. Każda tubka, personalizowana imionami oraz datą uroczystości, to drobny upominek, który oferuje gościom nie tylko chwilę beztroskiej zabawy, ale i piękną pamiątkę z tego dnia.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Personalizowane bańki mydlane ślubne "Srebrne Love" to czarujący dodatek, który wprowadzi element radości i lekkości do Waszego ślubu. Przezroczyste tubki ozdobione są imionami pary młodej oraz datą ślubu, co sprawia, że stają się one nie tylko narzędziem zabawy, ale i spersonalizowanym prezentem dla Waszych gości.

Te małe bańki to sposób na dodanie odrobiny magii do ślubnych chwil. Idealnie nadadzą się na uchwycenie niezapomnianych momentów – gdy unoszą się w powietrzu, tworzą magiczną atmosferę, idealną do ślubnych fotografii. Lekkie i łatwe do rozdania, są doskonałym dodatkiem do każdego wesela. Oferując te bańki mydlane, przekazujecie uczestnikom Waszego święta nie tylko symboliczny upominek, ale również zaproszenie do wspólnego celebrowania miłości w sposób pełen beztroski i uroku.

Personalizowane bańki mydlane "Srebrne Love" to małe, ale pamiętne podziękowanie dla gości, które zapewnia, że Wasz ślub zostanie zapamiętany jako wydarzenie pełne uśmiechu, zabawy i lekkiego, radosnego ducha.

Wymiary:

  • wysokość: 10,5cm, szerokość: 0,5cm

WAŻNE:

  • w zestawie otrzymujesz bańki oraz samoprzylepne etykiety,
  • produkt personalizowany: na etykiecie umieścimy Wasze imiona i datę,
  • cena dotyczy 10 sztuk

Zobacz także