KRÓWKI personalizowane podziękowanie dla gości Srebrne Love 12szt
search
  • KRÓWKI personalizowane podziękowanie dla gości Srebrne Love 12szt

KRÓWKI personalizowane podziękowanie dla gości Srebrne Love 12szt

23,98 zł
Brutto

Te krówki to idealny sposób na wyrażenie podziękowań podczas dowolnej uroczystości – od kameralnych spotkań rodzinnych po wielkie, okazałe przyjęcia. Słowo "love" na każdym opakowaniu, złączone z sercem, jest symbolicznym przekazem uczuć, które towarzyszyły podczas wydarzenia, będąc słodkim akcentem wdzięczności.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Te personalizowane krówki są idealnym sposobem, by wyrazić wdzięczność gościom za ich obecność w ważnym dniu. Każdy z cukierków zawinięty jest w białe opakowanie ozdobione słowem "love" i personalizowane imionami, tworząc słodki i przemyślany akcent na zakończenie uroczystości.

Opakowania krówek, z sercem i elegancką kaligrafią, stanowią subtelne dodatki do każdego przyjęcia. Srebrzyste akcenty na białym tle są nie tylko piękne wizualnie, ale również pasują do różnorodnych motywów i kolorów dekoracji stołu. Dodając własne imiona, każda krówka staje się nie tylko słodkim poczęstunkiem, ale również personalizowaną pamiątką. Goście z przyjemnością docenią ten miły gest, który przypomni im o wspólnie spędzonym czasie.

Krówki mogą służyć jako podziękowanie na różnego rodzaju uroczystościach: od wesel, poprzez jubileusze, aż po eleganckie przyjęcia. Ich klasyczny charakter sprawia, że będą pasować do każdego wydarzenia, gdzie liczy się miły gest i pamięć o gościach.

Wymiary:

  • ok. 7cm x 2cm; grubość ok. 1,5cm

Ważne:

  • aby zachować świeżość krówki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu,
  • minimalna ilość do zamówienia to 2 zestawy, czyli 24 sztuki.

Zobacz także