ŚWIECZKA personalizowana w szkle zapachowa Srebrne Love
search
  • ŚWIECZKA personalizowana w szkle zapachowa Srebrne Love

ŚWIECZKA personalizowana w szkle zapachowa Srebrne Love

8,98 zł
Brutto

Ta świeczka zapachowa w szklanym pojemniku to nie tylko źródło delikatnego światła, ale i odprężającego aromatu. Służy jako wyraz wdzięczności dla gości, z którymi dzieli się ważne chwile, oferując im coś więcej niż tylko pamiątkę.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Świeca w szkle jako podziękowanie dla gości. Każda świeczka w tym zestawie jest miłym akcentem, który rozświetla i ociepla przestrzeń, przynosząc gościom spokój i harmonię. Personalizowana etykieta z datą i imionami jest wyrazem pamięci o wspólnie spędzonym czasie.

Na gładkim szkle umieszczona jest etykieta, którą można spersonalizować, dodając imiona oraz datę wydarzenia. Dzięki temu każda świeczka staje się spersonalizowanym gestem, który łączy formę z treścią w jednym małym obiekcie. Zapalając świeczkę, goście mogą przypomnieć sobie atmosferę świętowanej okazji, jednocześnie ciesząc się wyjątkowym zapachem, który wnosi element relaksu i komfortu do ich własnych przestrzeni.

Świeczka zapachowa jest prezentem, który będzie towarzyszyć gościom w ich domach, przynosząc ciepło i blask do ich codziennych czynności. Jest to upominek, który łączy w sobie użyteczność z przyjemnością, będąc zarówno praktycznym, jak i estetycznym elementem domowego zacisza.

Wymiary:

  • Średnica: 5 cm
  • Wysokość: 5 cm

Ważne:

  • Etykieta, którą naklejamy, może się delikatnie marszczyć na wieczku, co widać na zdjęciu.