Szara welurowa księga ślubna z personalizacją. Księga gości z datą i imionami.
search
  • Szara welurowa księga ślubna z personalizacją. Księga gości z datą i imionami.
  • Księga gości z personalizacją. Personalizowany album weselny.
  • ALBUM KSIĘGA gości szara srebrny napis welur Srebrne Love

ALBUM KSIĘGA gości szara srebrny napis welur Srebrne Love

94,98 zł
Brutto

Każda uroczystość ślubna to czas radości i miłości, który zasługuje na to, by zostać uwieczniony w wyjątkowy sposób. Księga gości "Srebrne Love" to właśnie taki element - praktyczny i pełen wdzięku. Sprawdzi się jako centralny punkt, gdzie goście będą mogli zostawić część siebie na kartach historii nowożeńców. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu, a każda para młoda pragnie zapamiętać każde ciepłe słowo wypowiedziane przez rodzinę i przyjaciół w tym wyjątkowym czasie. Księga gości z serii "Srebrne Love" to idealny sposób, aby te wspomnienia zostały zachowane na lata. 

Okładka w szarym odcieniu, pokryta miękkim welurem, sprawia, że jest ona niezwykle przyjemna w dotyku. Delikatna srebrna folia użyta do nadruku imion pary oraz daty uroczystości dodaje subtelnego charakteru, zaś słowo "love", połączone z linią serca, jest minimalistycznym, ale wymownym akcentem. W środku, czyste, elegancko wykonane strony czekają, by przyjąć słowa wsparcia, radości i miłości od gości. Dodatkowo, każda z nich przełożona jest półpergaminem, co zabezpiecza je przed wszelkimi zabrudzeniami. 

Album ten jest idealnym dodatkiem do ślubu lub innych ceremonii, gdzie goście mogą wyrazić swoje uczucia i podzielić się życzeniami z parą młodą. Jest to nie tylko praktyczny element każdej uroczystości, ale także wartościowa pamiątka, która z czasem może być przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Wymiary:

  • rozmiar 23,5 x 23,5 cm,
  • 80 stron (40 kartek)
  • W albumie zmieści się ok. 160 zdjęć w rozmiarze 15 x 10 cm

Zobacz także