Książka Instrukcja dla Nowożeńców. Upominek ślubny dla Pary Młodej.
search
  • Książka Instrukcja dla Nowożeńców. Upominek ślubny dla Pary Młodej.
  • Prezent dla Młodej Pary Instrukcja obsługi Nowożeńców.
  • Książka z instrukcją obsługi Nowożeńców. Śmieszny upominek dla Młodej Pary.
  • Prezent ślubny dla Młodej Pary. Książka z zabawnymi opisami Pary Młodej.

INSTRUKCJA obsługi Nowożeńców śmieszny prezent ślubny Pierwszy Rok po Ślubie

45,98 zł
Brutto
Twoi znajomi w końcu zaręczyli się po wielu latach życia "na kocią łapę"? Szukasz fajnego prezentu dla zaręczonej znajomj pary z poczuciem humoru? Świetnie się składa - mamy dla Ciebie absolutną nowość, która doskonale sprawdzi się jako prezent na zaręczyny! Zabawna instrukcja Panny Młodej i Pana Młodego.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jeśli Twoi bliscy znajomi w końcu stają na ślubnym kobiercu i mają poczucie humoru, koniecznie uzupełnij swój prezent ślubny o zabawną instrukcję obsługi Młodej Pary. Pomoże ona przetrwać im wspólny pierwszy rok pod jednym nazwiskiem ;) Znajdą w niej takie porady, jak pomysły na randki, instrukcję jak się kłócić, czy jak zaakceptować dziwactwa drugiej połówki. Jeśli Młoda Para lubi się śmiać, ta książka będzie idealnym prezentem ślubnym dla obojga! Podarujcie im unikalny ślubny upominek, który jednocześnie stanie się fajną pamiątką z najważniejszego dnia w ich życiu.

Opis:

  • Unikalna książka z instrukcją obsługi nowożeńców. Oprawiona jest w okładkę o oryginalnej powierzchni, która przypomina satynowy, matowy połysk. Okładka ma zaokrąglone brzegi oraz podzielona jest kolorystycznie na pół. Czarna góra zawiera tytuł, do którego dopiszemy nazwisko Waszych bliskich. Złoty dół zawierać będzie natomiast podpis od kogo jest prezent. Nowoczesny design grafiki na okładce przedstawia Pannę Młodą na rękach u Pana Młodego, którzy rozłożeni są na czynniki pierwsze w techniczny sposób. Śmieszne podpisy sugerują czego można spodziewać się w środku książki :) Caroline Tiger w zabawny sposób przybliża problemy, jakie nowożeńcy mogą napotkać w pierwszym roku wspólnego życia pod jednym nazwiskiem oraz jak sobie z nimi radzić. Bezcenne, niezbędne rady pozwolą przetrwać młodemu małżeństwu pierwsze burze i utrzymać płomienny ogień łączącego ich uczucia na najwyższym poziomie! 

Zastosowanie:

  • Śmieszna książka, która zawiera instrukcję obsługi nowożeńców w pierwszym roku po ślubie, to idealny prezent dla Młodej Pary z poczuciem humoru. Dołączona do klasycznego telegramu w eleganckiej kopercie czy innego upominku ślubnego będzie fajnym gadżetem, który pomoże sprostać Waszym przyjaciołom podczas trudów docierania się na początkach wspólnej drogi życia ;) Prezent doskonale sprawdzi się w przypadku pary, która ma dystans do siebie, książka z pewnością przypadnie jej do gustu. Personalizowana okładka z wspólnym nazwiskiem Nowożeńców sprawia, że książka jest unikalną pamiątką na wiele długich lat spędzonych razem.

Wymiary:

  • 17,5cm x 12,5cm; ilość stron: 205 stron

Jaki prezent podarować z okazji rocznicy ślubu, lub dla nowożeńców?

Instrukcja obsługi nowożeńców może okazać się śmiesznym i bardzo trafionym upominkiem, który możemy dołączyć do prezentu ślubnego. Mamy pewność, że z całą pewnością sprawimy młodej parze wiele radości, aby jeszcze bardziej uświetnić dzień zaślubin, a także będziemy mieć gwarancję, że nikt inny nie podaruje takiego prezentu. Śmieszny prezent ślubny sprawdzi się przede wszystkim dla par, które są nam dobrze znane i wiemy, jakie poczucie humoru mają.

Prezent ślubny na pierwszy rok po ślubie?

W rocznicę ślubu bardzo często otrzymujemy zaproszenie na imprezę od znajomych nam par, które ją obchodzą i bardzo wiele osób ma problem z kupnem odpowiedniego prezentu. Śmieszne prezenty sprawdzą się w tej sytuacji najlepiej, bo możemy nie tylko mieć pewność, że nikt przed nami nie da parze takiego samego prezentu, a także, że poprawimy humor parze w ten wyjątkowy dzień.

Dlaczego warto wybierać wyjątkowe prezenty?

Prezenty, które są niestandardowe i śmieszne sprawiają, że możemy mieć pewność tego, że dana para nie dostanie z całą pewnością takiego samego prezentu, jaki my podarujemy. Możemy także mieć gwarancję, że instrukcja obsługi nowożeńców doskonale sprawdzi się, jako prezent ślubny pierwszy rok po ślubie, bo zdecydowanie możemy traktować go, jako niezbędnik młodej pary. Mamy tam w sposób humorystyczny opisane wszystkie ważne kwestie, które pozwolą na stworzenie związku zgodnego, pełnego miłości, a także dobrego humoru, co jest kluczem do kolorowego życia przez długie lata. Kiedy więc nie mamy pomysłu, jaki upominek podarować młodej parze to takie produkty z całą pewnością sprawdzą się świetnie.

Zobacz także