Plakat w białej ramie ze złotym sercem w centralnej części. Nad i pod sercem widnieje dedykacja oraz podpis z imionami pary młod
search
  • Plakat w białej ramie ze złotym sercem w centralnej części. Nad i pod sercem widnieje dedykacja oraz podpis z imionami pary młod

SERCE Złote Podziękowania dla Rodziców Miesiąc Miodowy

59,98 zł
Brutto

Kochani rodzice zasługują na prezent nawyższych lotów. Wyraźcie swoją wdzięczność za miłość, opiekę, wpojone wartości i oddanie przy pomocy złotego serca, które wypełniają podziękowania. Przepiękny podarunek z motywem przewodnim kolekcji Miesiąc Miodowy.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla mamy
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Kochani rodzice zasługują na prezent najwyższych lotów. Wyraźcie swoją wdzięczność za miłość, opiekę, wpojone wartości i oddanie przy pomocy złotego serca, które wypełniają podziękowania. Przepiękny podarunek z motywem przewodnim kolekcji Miesiąc Miodowy.

Opis:

  • Podziękowanie dla rodziców w formie plakatu A4 w białej ramce, z nóżką do postawienia na płaskiej powierzchni. Przestrzeń plakatu w większości wypełnia okazałe serce, które połyskuje na złoto. W środku serca natomiast widnieją słowa, które mają wyrazić to, za co chcecie kochanym rodzicom podziękować.
  • Złote serce okalają ozdobniki graficzne z motywem kolekcji Miesiąc miodowy oraz elegancki zwrot do rodziców, mamy, lub taty (wersje do wyboru). Dół arkusza z podziękowaniami jest z kolei miejscem na imiona Pary Młodej oraz datę ślubu:
Kochani Rodzice/ Kochana Mamo/ Kochany Tato
Dziękujemy Wam/ Ci za:

Imiona Pary Młodej
Data ślubu
  • Ponadto dół plakatu uzupełnia motyw z różą wiatrów, na tle starej mapy. Motyw pochodzi z oryginalnej oraz klimatycznej kolekcji Miesiąc Miodowy. Przy wykorzystaniu innych składowych możecie stworzyć niepowtarzalną dekorację w jednym stylu, jak również wręczyć podziękowanie dla świadka oraz dla świadkowej ze spójnym motywem przewodnim.

Zastosowanie:

  • Ślub, mimo że jest wielkim dniem dla nowożeńców to podziękowania dla rodziców, są jego nieodzowną częścią. Podczas ceremonii zaślubin odbywa się również symboliczne opuszczenie gniazda rodzinnego. Jest to doskonały moment, aby wyrazić wspólnie podziękowania dla rodziców, które obejmują całe życie. Warto taką chwilę szczególnie uświetnić. Plakat ze złotym sercem, które pęka od zruszających fraz to doskonały wybór na wyrażenie uczuć, które nie raz tak ciężko ująć słowami.
  • Plakat będzie dla kochanych rodziców wyjątkową pamiątką oraz oryginalną dekoracją w rodzinnym domu. Podziękowanie w formie wystawnego plakatu w ramie będzie dla rodziców powodem do dumy, oraz przedmiotem o pamiątkowym i sentymentalnym znaczeniu.
  • Kolekcja Miesiąc Miodowy sprawdzi się idealnie w przypadku osób, które cechują się zamiłowaniem do podróży. Motyw z różą wiatrów pozwoli Wam stworzyć oryginalną aranżację dekoracji sali weselnej oraz spójną kolorystycznie gamę podziękowań zarówno dla rodziców, jak i świadków.
Wymiary:
  • Format plakatu w ramie: A4

Zobacz także