Podziękowanie dla rodziców pary młodej w ramce. Złote serce w grafice różowych kwiatów.
search
  • Podziękowanie dla rodziców pary młodej w ramce. Złote serce w grafice różowych kwiatów.

SERCE Złote Podziękowanie Dla Rodziców Fuksjowy Jaskier

59,98 zł
Brutto
Podziękowanie dla rodziców młodej pary to bardzo ważny element każdego ślubu i wesela. Tradycja nakazuje, by młodzi wyrazili rodzicom wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie i przygotowanie do samodzielnego życia. Pamiątkowy plakat ze złoconym sercem to piękny dodatek do prezentu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla mamy
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Podziękowanie dla rodziców młodej pary to bardzo ważny element każdego ślubu i wesela. Tradycja nakazuje, by młodzi wyrazili rodzicom wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie i przygotowanie do samodzielnego życia. Pamiątkowy plakat ze złoconym sercem to piękny dodatek do prezentu. Z pewnością będzie on sentymentalną pamiątką na wiele długich lat. Wzruszający tekst podziękowania sprawi, że Wasi bliscy będą wzruszeni jak nigdy w życiu.

Opis:
  • Elegancki plakat, który umieścimy w białej ramce z nóżką do postawienia np. na szafce czy półce. Główną częścią plakatu jest duże serce o złotej, metalizowanej powierzchni odbijającej światło, którą wypełniają białe napisy. Przedstawiają one słowa podziękowania, które kierowane są do rodziców pary młodej. Słowa wkomponowane w sercu doskonale wyrażają to, za co tak bardzo para młoda chce podziękować swoim bliskim. 
  • Serce otoczone jest grafiką ciemnoróżowych kwiatów i zielonych gałązek. Dekoracje graficzne dopełnia także personalizowany, bezpośredni zwrot:
Kochani Rodzice/Kochana Mamo/Kochany Tato
Dziękujemy Ci/Wam za:
Imiona Pary Młodej
Data ślubu
  • Plakat ze złotym sercem jest elementem z kolekcji dekoracji ślubnych Fuksjowy Jaskier.
Zastosowanie:
  • Dzień ślubu i wesela to najważniejszy dzień nie tylko w życiu nowożeńców. To rodzice wypuszczają swoje dzieci w dorosłe, samodzielne życie. Dlatego też to im należą się szczególne podziękowania. Zwyczaj nakazuje, by podczas zabawy weselnej nie zabrakło chwili na oficjalne podziękowanie dla najbliższych. Prezent w postaci plakatu z sercem najlepiej wyrażą miłość i wdzięczność, jaką młoda para obdarza swoich rodziców. Taki prezent to praktyczny dodatek dla rodziców, który z pewnością zajmie szczególne miejsce w ich domu. Pamiątka wyeksponowana w salonie pomoże zachować rodzicom wyjątkowe wspomnienia przez wiele długich lat.
  • Grafika umieszczona na plakacie z sercem doskonale komponuje się z pozostałymi elementami kolekcji dekoracji ślubnych Fuksjowy Jaskier. Jeśli zależy Wam, aby wszystkie dodatki pasowały do siebie idealnie, koniecznie wybierzcie jedną z naszych propozycji gotowych aranżacji weselnych. W jednym miejscu znajdziecie dopasowaną papeterię ślubną, podziękowania dla świadków i gości czy dodatki na ceremonię ślubną.
Wymiary:
  • Plakat ma format A4.

Zobacz także