TECZKA na dokumentację ślubną Vintage Lace
search
 • TECZKA na dokumentację ślubną Vintage Lace

TECZKA na dokumentację ślubną Vintage Lace

29,98 zł
Brutto
Teczka na dokumentację ślubną Vintage Lace wygląda niczym ręcznie robiona. Widnieje na niej dekoracja prezentująca się jak płótno z koronkowym haftem. Od takiego dodatku wprost nie można oderwać wzroku. Będzie niezbędnikiem dla Was jeśli swoje wesele organizujecie w stylu ekologicznym albo rustykalnym.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację ślubną z kolekcji Vintage Lace wygląda niczym ręcznie robiona. Widnieje na niej grafika, która prezentuje się jak płótno z koronkowym haftem. Od takiego dodatku wprost nie można oderwać wzroku. Będzie niezbędnikiem dla Was jeśli swoje wesele organizujecie w stylu ekologicznym albo rustykalnym.

Opis
 • Teczka na dokumentację ślubną ze wzorem z kolekcji Vintage Lace jest niezwykle urokliwa. Motyw lnianego materiału w połączeniu z białą koronką doskonale się prezentuje i przywodzi na myśl typowo ludowe dekoracje. Koronka jest oczywiście także nawiązaniem do sukni ślubnej panny młodej, a wyszywane elementy do tradycyjnych koców, czy pościeli przygotowywanych w ten sposób przez panny przed zamążpójściem.
 • Tradycyjnie na teczce widoczne będą trzy napisy. Największy, czyli „dokumenty ślubne” jest niezwykle dekoracyjny. Poniżej znajdą się Wasze imiona, a jeszcze niżej data Waszego ślubu.
 • Teczka jest zapinana na rzepy i mieści format A4. Dzięki niej wszystkie umowy będą mogły być należycie uporządkowane. Bez wątpienia w taką teczkę powinniście się zaopatrzyć, jak tylko ustalicie datę Waszego ślubu. Nic Wam dzięki niej nie umknie i o niczym nie zapomnicie.
Zastosowanie
 • Teczka na dokumentację z motywem przewodnim kolekcji ślubnej Vintage Lace doskonale skomponuje się z lnianymi obrusami i koronkowymi dekoracjami na sali weselnej. Może być po skończonej ceremonii położna na stoliku Państwa Młodych. Sprawdzi się, chociażby do schowania kopert otrzymanych od gości
 • Jednak można w niej umieścić również niespodzianki dla świadków i rodziców w postaci dyplomów z podziękowaniem za wsparcie. Na samej ceremonii ślubnej po zakończonej części formalnej, możecie włożyć do środka akt zawarcia małżeństwa. Następnie będzie czas na wykonanie pamiątkowych fotografii i teczka na dokumentację ślubną vintage lace może być rekwizytem.
 • Jeśli chodzi o przygotowania do wesela, w teczce będziecie umieszczać Wasze pomysły, a następnie jak zgodne małżeństwo wybierać kompromisowe propozycje menu, rozsadzenia gości czy weselnych zabaw.
 • Teczka na dokumentację ślubną przyda Wam się podczas podpisywania poszczególnych umów z podwykonawcami. Wszystkie kopie możecie włożyć właśnie do niej. Wszechstronne zastosowanie teczki sprawia, że to absolutne must have.
Wymiary:
 • format A4.

Zobacz także